Blog BazaTelefonów.pl
 

FCN: atrakcyjne połączenia do Turcji jeszcze tańsze

Operatorzy 2015-08-18 07:25

Kolejna z cyklu promocji FCN dotyczy połączeń wychodzących do Turcji. Do 31 sierpnia, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić na numery stacjonarne po 19 groszy za minutę i komórkowe po 49 groszy na komórkowe.

Nasze stawki za połączenia do Turcji jeszcze przed promocją należały do jednych z najniższych na rynku, ale ze względu na ich dużą popularność, postanowiliśmy uczynić je jeszcze atrakcyjniejszymi w okresie wakacyjnym. To dla nas ważny kierunek ze względu na abonentów biznesowych - razem z wymianą handlową i zacieśniającą się współpracą, systematycznie rośnie liczba wydzwanianych minut – w obie strony. Dodatkowo, jest to popularny kierunek w okresie wakacyjnym. – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki do Turcji będą obowiązywały do 31 sierpnia. Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Aiton Caldwell SA - spółka telekomunikacyjna o unikalnym na polskim rynku profilu działalności. Aiton Caldwell to nowy model podmiotu telekomunikacyjnego, który w portfolio posiada rozwiązania przeznaczone praktycznie dla każdego segmentu rynkowego. Dzięki temu spółka dostosowuje się do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku usług telekomunikacyjnych. 

Aiton Caldwell jest dostawcą telekomunikacyjnych usług w chmurze dla rynku masowego oraz integratorem usług telekomunikacyjnych (głównie w oparciu o własne, autorskie rozwiązania) dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Elastyczność technologiczna firmy pozwala  również na tworzenie dedykowanych, szytych na miarę rozwiązań dla największych klientów korporacyjnych.

Spółka prowadzi działalność w oparciu o dwie marki produktowe, dedykowane dla poszczególnych segmentów rynkowych: FreecoNet (klienci indywidualni, mikro i małe przedsiębiorstwa) oraz Datera (sektor MSP, najwięksi klienci korporacyjni).

Źródło: FCN

Wojtek Konopa, wyświetlono 3128 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum