Blog BazaTelefonów.pl
 

LG G Watch R z obsługą WiFi

Gadżety 2015-08-21 14:25

Dzięki najnowszej aktualizacji systemu Android Wear pierwszy smartwatch LG z okrągłą tarczą G Watch R, otrzyma funkcję połączenia przez Wi-Fi. Jego użytkownicy będą mogli otrzymywać powiadomienia oraz inne przydatne informacje bezpośrednio na urządzenie noszone na ręku bez konieczności korzystania z połączenia Bluetooth.

W ciągu kolejnych kilku dni, kiedy zostanie udostępniona aktualizacja aplikacji poprzez FOTA (Firmware Over-the-Air), zegarki LG G Watch, G Watch R oraz urządzenia z serii Watch Urbane staną się jeszcze bardziej wszechstronne. LG jest jedyną firmą, która wprowadziła na rynek aż trzy oddzielne urządzenia z systemem Android Wear, co w pełni ukazuje zaangażowanie w prace nad systemem Android dla użytkowników urządzeń wearable.

Poza funkcją Wi-Fi, w którą wyposażony został zegarek G Watch R, we wszystkich trzech urządzeniach LG dostępna będzie opcja interaktywnych tarczy, które użytkownicy będą mogli pobrać z Google Play. Interaktywne tarcze zapewniają możliwość wyświetlenia dodatkowych informacji poprzez dotknięcie określonych obszarów na wyświetlaczu.

Dzięki najnowszej aktualizacji, urządzenia LG z systemem Android Wear będą mogły dodatkowo obsługiwać wybrane aplikacje, umożliwiając na przykład wyświetlanie czterodniowej prognozy pogody czy korzystanie z funkcji tłumacza w kilku językach obcych bezpośrednio na tarczy zegarka. Oznacza to, że wszyscy aktywni i zapracowani użytkownicy nie będą musieli już za każdym razem sięgać i uruchamiać telefon, dzięki czemu zyskują wygodę i oszczędzają swój czas.

Aktualizacja będzie dostępna w Polsce w ciągu najbliższych dni i tygodni od momentu rozpoczęcia wysyłki przez FOTA. Dodatkowe informacje o najważniejszych funkcjach są dostępne na oficjalnym blogu Google Android Wear pod adresem http://officialandroid.blogspot.com

Źródło: LG

Wojtek Konopa, wyświetlono 2835 razy.

g, lg, r, watch, wifi
Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum