Blog BazaTelefonów.pl
 

Map&App – stwórz własną aplikację mobilną

Aplikacje 2015-08-28 11:29

Planowanie wycieczki i zwiedzanie z telefonem w dłoni? Dzięki generatorowi aplikacji Map&App każdy może stworzyć własną aplikację mobilną połączoną z planerem podróży! Bez zespołu programistów, tygodni pracy i dużego budżetu. Portal oferuje także kreator planerów turystycznych do publikacji na stronie www.

Portal adresowany jest przede wszystkim do firm i instytucji z branży turystycznej – biur podróży, hoteli, firm eventowych – oraz do miast i regionów. Za pomocą intuicyjnego generatora użytkownicy mogą samodzielnie stworzyć własną aplikację mobilną i udostępnić ją klientom lub turystom. Co oferuje aplikacja? Planowanie podróży po regionie lub mieście, aktualne informacje o ofercie oraz nawigację.

Dlaczego warto mieć własną aplikację? Popularność smartfonów rośnie - w kieszeniach Polaków powyżej 15 roku życia znajduje się już 19 mln nowoczesnych telefonów. Dodatkowo spędzają oni na korzystaniu z Internetu około 2 h dziennie (wg raportu POLSKA.JEST.MOBI 2015). To pokazuje, że komunikacja za pośrednictwem kanałów mobilnych staje się koniecznością.

Jak stworzyć aplikację?
Z generatorem Map&App niepotrzebna jest specjalistyczna wiedza i umiejętności. Potrzebujesz jedynie treści, np. artykułów, i grafik (ikony i zdjęcia w tle), które umieścisz w swojej aplikacji. Resztę zrobisz w kilku prostych krokach (możesz teraz przetestować generator aplikacji i kreator planerów za darmo na www.MapApp.pl). Po nadaniu nazwy i wyborze layoutu musisz wybrać moduły dla swojej aplikacji. Oprócz planera masz do wyboru: Artykuły, RSS i Wizytówkę. Od Ciebie zależy, jakimi treściami je wypełnisz. W tej części dodajesz planer turystyczny stworzony w kreatorze. Następnie przekazujesz aplikację do publikacji i… gotowe! Jak wygląda wycieczka z aplikacją pokazuje krótka animacja.

Kreator planerów
Dzięki planerowi użytkownicy będą mogli w szybki i wygodny sposób zaplanować wycieczkę dopasowaną do swoich zainteresowań. Największą zaletą twojego hotelu jest piękna okolica? Twoje miasto ma bogatą ofertę kulturalną? Aplikacja mobilna połączona z planerem będzie bazą informacji na temat okolicznych atrakcji i nowoczesnym oraz stale dostępnym nośnikiem informacji o ofercie. Jednym słowem efektywnym narzędziem promocji. Do stworzenia planera możesz skorzystać z bazy 12 tys. gotowych atrakcji z całej Polski lub dodać własne punkty. Gotowy planer możesz umieścić w aplikacji mobilnej lub opublikować w formie aplikacji webowej na stronie www.

Dotychczas stworzenie aplikacji z planerem turystycznym wymagało czasu i zatrudnienia przynajmniej jednego specjalisty, czyli generowało duże koszty. Z Map&App każdy może wcielić się w twórcę aplikacji.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Źródło: Map&App

Wojtek Konopa, wyświetlono 3056 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum