Blog BazaTelefonów.pl
 

FCN: Irlandia w promocji już od 5 groszy za minutę

Operatorzy 2015-09-07 15:10

Duże zainteresowanie zachęciło operatora do przedłużenia cyklu promocji poza okres wakacyjny. Do 30 września, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do Irlandii na numery stacjonarne po 5 groszy za minutę.

- Poprzednie promocje obejmowały popularne kraje turystyczne, gdyż lipiec i sierpień to czas częstszych i dłuższych rozmów z nimi. Od początku września obniżamy stawki za połączenia z Irlandią, gdyż w tym okresie wraca tam wielu naszych rodaków i liczba wydzwanianych z tym krajem minut rośnie. Nasza telefonia IP to generalnie popularne rozwiązanie wśród Polaków mieszkających za granicą na stałe. Bramka VoIP pozwala podłączyć dowolny telefon stacjonarny do szerokopasmowego Internetu i korzystać z polskiego numeru za granicą. To duża oszczędność dla rodziny w Polsce, która może dzwonić na niego po lokalnych stawkach. – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki będą obowiązywały do 30 września.

Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Źródło: FCN

Wojtek Konopa, wyświetlono 3139 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum