Blog BazaTelefonów.pl
 

Cat B15Q w T-Mobile

Operatorzy, Telefony 2015-09-17 16:07

Już teraz Cat B15Q dostępny w sieci T-Mobile w specjalnej ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych! To jedyna taka oferta na rynku, Cat B15Q w T-Mobile jest dostępny już od 9zł.

Cat B15Q

Szybkość
Cat B15Q to doskonały, czterordzeniowy procesor, który pozwala na transmisję danych przy maksymalnym pułapie pobierania 21 Mb/s.

Wysoka jakość wykonania i obudowy
Cat B15Q to wytrzymała obudowa odporna na zarysowania i upadki z wysokości 1,8m. Wykonana z anodyzowanego aluminium oraz opatentowanego tworzywa SAIF (Shock Attenuation Injection Formula) charakteryuzujące się właściwościami absorbującymi i amortyzacyjnymi. Dzięki temu, telefon przetrwa upadek z wysokości do 1,8 m. To także wygodny, 4 calowy ekran pokryty warstwą Corning Gorilla Glass 2 z wytrzymałą baterią o niezwykle długim czasie czuwania nawet do 26 DNI (16,3h ciągłych rozmów).

Wytrzymałość
Pyłoszczelny i wodoodporny. Odporny na radiację i nagłe zmiany temperatur. Telefon Cat B15Q to jeden z najodporniejszych smartfonów dostępnych na rynku. Wytrzyma skrajne temperatury (od-20°C do 55°C), zanurzenie w osolonej wodzie (do 1 m przez max 30 min) oraz pyliste i zakurzone miejsca. Wymienione cechy są potwierdzone certyfikatem IP67. Wytrzymałość z upadku z wysokości do 1,8 m na twarde podłoże potwierdza wojskowy certyfikat MIL SPEC 810G.

Narzędzie do pracy i współpracy
Cat B15Q to świetnie działający smartfon w niezwykle trwałej obudowie. Testowany przez inżynierów, amatorów ekstremalnych sportów i podróży. Poradzi sobie z każdą przeszkodą, przy tym pozostając w ciągłym kontakcie. Idealny telefon dla osób pracujących w trudnych warunkach i amatorów mocnych przeżyć. Komunikację i praktyczność potwierdza możliwość pracy na dwóch kartach SIM jednocześnie - DUAL SIM.

Pisanie możliwe nawet w deszczu
Dzięki innowacyjnej technologii obsługa telefonu staje się w końcu możliwa nawet w niesprzyjających warunkach. Cat B15Q został wyposażony w Wet Finger Tracking, który umożliwia pisanie nawet, kiedy ekran czy palce są mokre. Ponadto, wyposażony w klawiaturę SwiftKey, która umożliwia szybkie pisanie za pomocą przeciągania.

Cat B15Q dał się poznać, jako idealne narzędzie pracy i rozrywki dla prawdziwych fanów mocnych przeżyć.

Źródło: SeeBloggers.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3100 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum