Blog BazaTelefonów.pl
 

FCN: dzwoń do USA za 4 grosze za minutę przez cały październik

Operatorzy 2015-10-08 10:28

Przez cały październik, nowi i dotychczasowi użytkownicy sieci telefonii VoIP będą mogli dzwonić na wszystkie numery w USA po 4 grosze za minutę.

- Na ryku USA faktycznie nie funkcjonuje podział na numery stacjonarne i komórkowe, gdyż można je przenosić dowolnie między operatorami. Bardzo mocną pozycję ma tam telefonia VoIP – szczególnie w sektorze przedsiębiorstw, chociaż zdobywa ona coraz większą popularność wśród użytkowników domowych. Wpływają na to ciągle jeszcze wysokie koszty połączeń komórkowych – w tym także za ich odbieranie – oraz popularność smartfonów i różnego rodzaju aplikacji do połączeń głosowych przez sieć. Nasza propozycja jest uzupełnieniem możliwości komunikacji z osobami w USA bez ponoszenia wysokich kosztów i przy zachowaniu jakości – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki będą obowiązywały do 31 października. Aby korzystać z promocyjnej stawki nie trzeba wykonywać żadnej czynności, gdyż jest ona włączona automatycznie wszystkim użytkownikom operatora w tym okresie.

Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Źródło: FCN

Wojtek Konopa, wyświetlono 2969 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum