Blog BazaTelefonów.pl
 

Słuchawki AKG Y50BT

Gadżety 2015-10-19 10:29

Wielokrotnie nagradzane słuchawki teraz w wersji bezprzewodowej i ciekawszej stylistyce. AKG Y50BT to nauszne słuchawki Bluetooth z przetwornikami o średnicy 40 mm. Zapewniają doskonałą łączność oraz najwyższej jakości dźwięk.

AKG Y50BT

Jeśli poszukujesz słuchawek odpowiednich i dopasowanych do swojego stylu z pewnością zainteresuje Cię model AKG Y50BT. To przede wszystkim technologia Bluetooth zapewniająca doskonałą łączność, nowa, odważna kolorystyka, przetworniki o średnicy 40 mm oraz jakość dźwięku identyczna jak w modelu Y50. To ważne, bo właśnie AKG Y50 zwyciężyły w kategorii „What Hi-Fi’ Sound And Vision 2014 headphone product of the Year”.

Wbudowany akumulator zapewnia ponad 20 godzin odsłuchu. Na tym jednak nie koniec – równie doskonałe jest wzornictwo słuchawek. Trzy śmiałe kolory (srebrny, granatowy i czarny) oraz ciekawie wykonana matowo-błyszcząca powłoka nadają modelowi AKG Y50BT zachwycający wygląd.

AKG Y50BT

Zachwyca również ich brzmienie. Legendarny dźwięk AKG zamknięty w naprawdę pięknych nausznicach. Czysta, światowej klasy, wielokrotnie nagradzana sygnatura akustyczna z ciepłymi basami, która wyniesie doznania odsłuchu muzyki na zupełnie nowy poziom. Umieszczone na muszlach elementy sterowania pozwalają bez problemu korzystać z technologii Bluetooth w czasie odtwarzania muzyki czy wykonywania połączeń telefonicznych. Wbudowany akumulator wystarcza na ponad 20 godzin odsłuchu, więc muzyka gra praktycznie bez końca! Dodatkowo kabel obejściowy zapewnia słuchawkom AKG Y50BT wsparcie, dzięki któremu nie trzeba przerywać rozrywki, nawet gdy akumulator się wyczerpuje.
Cena tych słuchawek wynosi 749 zł.

Zawartość zestawu:

 • Słuchawki nauszne AKG Y50BT
 • Odłączany kabel obejściowy 1,2 m
 • Kabel do ładowania przez gniazdo micro-USB
 • Miękki pokrowiec podróżny

Specyfikacja:

 • Efektywność: 113 dB SPL/V
 • Zakres częstotliwości: 20-20 kHz
 • Maks. moc wyjścia: 30 mW
 • Impedancja: 32 omy
 • Kabel obejściowy
 • Główne złącze: gniazdo typu jack 3,5 mm
 • Rodzaj łącza Bluetooth: 3.0
 • Cena: 749 zł

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 2800 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
 • Miłosz 1996 (79.162.220.xxx) @ 2016-01-04 19:50:

  Słuchawek używam od jakiegoś tygodnia i codziennie słuchałem muzyki przynajmniej 1h i puki co dają rade na jednym naładowaniu. Muszę powiedzieć ,że fani basu będą zachwyceni tymi słuchawkami grają bardzo głęboko i ciepło bas jest bardzo dobry niski i jest go dużo. Nieco gorzej z górą takiego efektu łał nie ma ale góra i tak mimo wszystko jest dobra nie za ostra i nie przesadzona. Największym plusem jest to jak dobrze wyciszają np gdy jesteśmy w c.h czy na dworcu tam gdzie jest hałas wystarczy połowa mocy aby już nic nie było słychać z otoczenia. Mocy trochę jest w nich ale można znaleść mocniejsze słuchawki. Ja ogólnie jestem zadowolony z zakupu tych słuchawek uważam ,że jak za 750 zł to jest to bardzo dobry wybór gdyż: bardzo dobrze wyciszają, robią ciepłe potężne basy i wyglądają dobrze. 9/10 !

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum