Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung sponsorem serialu i strategicznym partnerem Player.pl

Aplikacje, Inne 2015-10-21 14:59

Samsung Electronics Polska, lider rynku urządzeń mobilnych i serwis Player.pl, zawarły strategiczne partnerstwo, w ramach którego użytkownicy urządzeń mobilnych i Smart TV marki Samsung, otrzymają dostęp do treści VoD na preferencyjnych warunkach. Samsung Electronics Polska został również sponsorem internetowego serialu Web Therapy, pierwszego wyprodukowanego specjalnie dla platformy Player.pl.

Dzięki strategicznemu partnerstwu użytkownicy urządzeń mobilnych i Smart TV firmy Samsung, będą mieć dostęp do własnych produkcji Player.pl, seriali i programów znanych z oferty kanałów Grupy TVN oraz produkcji zagranicznych i materiałów VoD dla dzieci. Za dostęp do treści zawartych na platformie zapłacą oni zaledwie 50% ceny. Firma Samsung pokryje połowę kosztów, by umożliwić swoim klientom nieograniczony dostęp do wysokiej jakości treści wideo. Specjalna oferta dla użytkowników urządzeń marki Samsung jest dostępna od 21 października w serwisie i aplikacji Player.pl.

Player.pl przygotował również unikalną kolekcję filmów w jakości Ultra HD 4K dla posiadaczy telewizorów Samsung UHD i SUHD.

Najlepsza cyfrowa rozrywka
W ramach współpracy z platformą Player.pl Samsung Electronics Polska zaangażował się również w produkcję pierwszego w Polsce internetowego serialu Web Therapy, który jest adaptacją hitu produkowanego w Stanach Zjednoczonych. W roli głównej wystąpi Agata Kulesza, która wcieli się w rolę psychoterapeutki, doktor Lucyny Kole-Bojarskiej, prowadzącej terapię swoich pacjentów online. Pierwsze dziesięć odcinków serialu jest dostępne na platformie już od 21 października.

„Jesteśmy przekonani, że współpraca twórców najwyższej jakości treści z producentami nowych platform cyfrowych to doskonały sposób na przygotowanie najlepszej rozrywki. Nasze zaangażowanie, jako sponsora serialu Web Therapy w naturalny sposób wynika z doświadczenia Samsung Electronics w tworzeniu najlepszych urządzeń Smart TV, zapewniających najwyższą jakość doznań. Platforma Player.pl i oferowane przez nią materiały gwarantują odbiorcom światowy poziom” – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy polskiego oddziału Samsung Electronics.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 2591 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum