Blog BazaTelefonów.pl
 

Toymail - dziecięcy Komunikator WiFi

Aplikacje 2015-10-23 17:37

Toymail – pierwsza, bezpłatna poczta głosowa dla dzieci i ich rodziców jest już dostępna w polskiej wersji językowej. Od teraz śmieszne zwierzątka Mailman w łatwy dla Polaków sposób przyjmują i wysyłają wiadomości omiędzy najmłodszymi członkami rodziny, a ich rodziną. Darmowa aplikacja jest dostępna na telefony z systemem iOS i Android, między innymi na urządzenia iPhone, Sony Xperia, Samsung Galaxy, iPad, iPod touch i wiele innych.

 

Toymail jest jak listonosz, który dostarcza dzieciom wiadomości głosowe od pracujących lub podróżujących rodziców kiedy nie ma ich w domu. Rodzice mogą nagrać i wysłać wiadomość Toymail przez telefon do uroczego zwierzaka- komunikatora Mailman'a, który zostaje w domu z dzieckiem. Zwierzaki wyglądają jak zabawki, każda z sześciu oferowanych obecnie na rynku skrzyneczek przypomina jelonka, liska, misia, świnkę, szopa lub skunksa. Mailman chrumka, wzdycha, warczy lub kwiczy aby powiadomić dziecko o nowej wiadomości do odsłuchania. Jego obsługa jest bardzo prosta, ma tylko dwa funkcyjne przyciski.

Listonosz Mailman zmienia wiadomość na swój śmieszny głos lub dostarcza ją nietkniętą, tak jak została nagrana. To komunikator dla dzieci w wieku 3-8 lat. Jest także świetnym sposobem na kontakt z dziećmi dla ich dziadków, starszego rodzeństwa, dalszej rodziny czy dla zaakceptowanych przez rodziców przyjaciół dziecka.

Z okazji wprowadzenia polskiej wersji językowej aplikacji Toymail, cena detaliczna listonosza została obniżona do 259 zł. Misją Toymail było stworzenie platformy komunikacyjnej dla rodziny z dzieckiem, bez narażania maluchów na takt z kolejnym ekranem komputerowym, telewizyjnym lub telefonicznym. Dzieci w Polsce spędzają przeciętnie ponad 3 godziny dziennie przed komputerem lub telewizorem. To prawie cztery razy więcej niż jest zalecane przez specjalistów, o czym często przypominają organizacje dbające o ich zdrowie.

Źródło: Toymail Polska

Wojtek Konopa, wyświetlono 2879 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum