Blog BazaTelefonów.pl
 

Zawsze taniej w TP Razem

Operatorzy 2015-10-27 13:36

Operator nowoczesnej telefonii stacjonarnej TP Razem, zaprezentował nową ofertę, połączoną z gwarancją najniższej ceny za abonament, połączenia stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe. W porównaniu do konkurencji, klienci Telefonii Polskiej Razem mogą zaoszczędzić nawet 249 zł.

Telefonia Polska Razem oferuje korzystny abonament „Zawsze taniej”, którego cena zaczyna się już od 29 złotych. Jednocześnie gwarantuje najniższą cenę za abonament oraz połączenia stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe w stosunku do Orange Polska. Wybierając na przykład „Pakiet bez ograniczeń”, obejmujący nielimitowane połączenia stacjonarne w kraju i za granicę oraz komórkowe, klient TP Razem zapłaci jedynie 59 zł, czyli 10 zł taniej niż w Orange. W ciągu 24 miesięcy trwania umowy przyniesie to abonentowi aż 249 zł oszczędności. W przypadku umowy zawartej na 12 miesięcy, koszt abonamentu w tym pakiecie wyniesie 69 zamiast 79 złotych, dając 120 zł oszczędności.

Klienci TP Razem mogą również wybrać „Pakiet na każdy dzień”, obejmujący nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne w kraju i za granicą oraz połączenia na telefony komórkowe za 18 groszy/minuta. Jego koszt wynosi 46 złotych przy umowie na 24 miesiące lub 56 złotych na 12 miesięcy. W pierwszym przypadku oszczędność w porównaniu do Orange wynosi 72 złote, w drugim zaś 36 zł. Pakiet „Wieczór i weekend” oferuje nielimitowane połączenia stacjonarne, krajowe i zagraniczne, w dni robocze od godziny 18 do 8 rano oraz w weekendy i święta. W tym przypadku koszt połączenia komórkowego to 18 groszy za minutę. Koszt takiego pakietu wynosi 38 zł przy umowie na 24 miesiące oraz 48 zł w 12 miesięcznym okresie rozliczeniowym, co daje odpowiednio 83 złote i 41 złotych oszczędności w porównaniu do sieci Orange. Najtańszy, podstawowy abonament TR Razem kosztuje 29 złotych na 24 miesiące lub 39 na 12 miesięcy. Połączenia na krajowe numery stacjonarne i komórkowe kosztują tutaj 18 groszy za minutę, 2 grosze taniej niż w Orange, zaś na zagraniczne 39 groszy/minuta, 10 groszy taniej niż u konkurenta.

Klient z miesiąca na miesiąc może dowolnie zmieniać pakiety bez dodatkowych opłat. Może również pakiet wyłączyć, pozostawiając sam abonament. Wraz z usługą abonent otrzymuje w prezencie nowoczesny telefon stacjonarny, działający w oparciu o technologię GSM.

Wiele rodzin od lat utrzymuje ten sam numer telefonu domowego. Z tradycyjnej linii telefonicznej, opartej na światłowodzie lub miedzianym kablu, nadal korzysta w Polsce około 7 milionów gospodarstw domowych. Tworząc TP Razem uznaliśmy, że nowoczesna telefonia stacjonarna wcale nie musi wykorzystywać przestarzałych technologii. Usługi realizujemy w oparciu o sieć GSM, przez co klient otrzymuje dostęp do szeregu usług dodatkowych, które w tradycyjnej technologii zwyczajnie nie mogą być dostępne, np. możliwość wysyłania SMS – mówi Robert Dulęba, Prezes PGT S.A.

Telefonia Polska Razem to jeden z najprężniej rozwijających się polskich operatorów telekomunikacyjnych. Usługi świadczone przez sieć obejmowały we wrześniu 2015 roku 10 tys. abonentów, zaś grono nowych użytkowników wzrasta miesięcznie o 2 tysiące abonentów. W trosce o komfort klienta, umowy i regulaminy TP Razem przygotowywane są czcionką większą niż zalecana przez UOKiK i zawierają duże logo operatora, zaś najistotniejsze fragmenty umowy podkreślane są pogrubionym drukiem.

Więcej informacji na stronie www.tprazem.pl

Źródło: TP Razem

Wojtek Konopa, wyświetlono 2840 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum