Blog BazaTelefonów.pl
 

Projektor VIVITEK Q6 Qumi - 475 gramów wielkich możliwości

Gadżety 2015-11-12 12:18

Qumi Q6 dołącza do rodziny projektorów kieszonkowych Viviteka. Choć wygląda niepozornie to oferuje naprawdę poważny zestaw zaawansowanych funkcji. Można śmiało stwierdzić, że jest przygotowany do zadań specjalnych, nie tylko do domowej rozrywki, ale również do zastosowań biznesowych.

Projektor VIVITEK Q6 Qumi

Źródło światła LED zapewnia żywotność do 30 000 godzin bezobsługowej pracy. Dla miłośnika kina, który będzie korzystał z projektora 3h dziennie oznacza to 10 000 dni czyli około 27 lat pracy urządzenia.

Funkcjonalność to przede wszystkim możliwości połączeń i pobierania treści z innych urządzeń. Qumi Q6 jest zgodny ze standardem MHL co pozwala na strumieniowe przesyłanie video i audio z kompatybilnego urządzenia mobilnego. Ma dwa złącza HDMI , USB i wbudowane WiFi oraz głośnik 2W. Wbudowana przeglądarka MS Office® i Adobe ™ PDF - pozwala otwierać pliki potrzebne przy prezentacjach. Urządzenie oferuje odtwarzacz multimediów co pozwala na bezpośrednie uruchamianie filmów czy pokazów zdjęć. Bardzo ciekawą, biznesową i edukacyjną funkcjonalnością jest możliwość podłączenia bezprzewodowego do 4 źródeł obrazu i  jednoczesnego wyświetlania materiałów na podzielonym ekranie (Wymaga aplikacji EzCast Pro).

Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta, zaś dla sektora edukacyjnego (po rejestracji) gwarancja ta może być bezpłatnie przedłużona do 5 lat.

Vivitek Qumi Q6 jest dostępny w cenie brutto 2949 zł (z VAT), w pięciu kolorach obudowy - czarnym, białym, jasnoniebieskim, czerwonym i pomarańczowym. Producent zapowiedział już dwa kolejne kolory: złoty i szary. Dodatkowo - w cenie 699 zł brutto (z VAT) - można dokupić baterię, która wystarcza na ponad 1.5 h pracy urządzenia z pełną jasnością, a nawet do 4.5h jeśli zdecydujemy się korzystać z jasności obniżonej.

Źródło: Vivitek

Wojtek Konopa, wyświetlono 2797 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum