Blog BazaTelefonów.pl
 

Kup starter Plusha i przygarnij darmowe Fiszki

Operatorzy 2015-11-13 13:55

Już od dziś w ramach Strefy Plusha można otrzymać kod do darmowych fiszek w aplikacji REBEL.TO i to do końca roku szkolnego! Fiszki to zestawy pytań i odpowiedzi, które służą do uczenia się i utrwalania wiedzy z wybranego przedmiotu i podręcznika.

To super sprytny i błyskawiczny sposób, aby powtórzyć materiał przed klasówką lub lekcjami! Ucz się szybko, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Fiszki przygotowane są dokładnie na podstawie twoich podręczników! Tylko pamiętaj: ściągaj REBEL.TO przed klasówką, a nie na klasówce…

W Strefie Plusha zawsze dzieję się coś nowego i tym razem można przygarnąć darmowe fiszki w aplikacji mobilnej REBEL.TO. Trzeba tylko mieć numer w Plushu lub, jeśli przez przypadek jeszcze tak nie jest, kupić starter Plusha. Trzeba się spieszyć, bo liczba kodów jest ograniczona!

Jak zdobyć darmowy dostęp do fiszek?

 • Trzeba mieć numer na kartę w taryfie Plush bez limitu albo numer mix w taryfie Plush Mix i posiadać ważne konto na usługi wychodzące.
 • Wyślij bezpłatnego SMSa o treści FISZKI na numer 80009. Otrzymasz zwrotną wiadomość z kodem promocyjnym, dzięki któremu będziesz mógł pobrać darmowe fiszki do konkretnego podręcznika w aplikacji REBEL.TO.
 • Aby pobrać darmowe fiszki w aplikacji REBEL.TO powinieneś zainstalować aplikację REBEL.TO na swoim smartfonie - aplikację możesz pobrać z GooglePlay lub AppStore - i wpisać otrzymany kod w wyznaczonym miejscu i już możesz korzystać z darmowych fiszek.
 • Pamiętaj jednak, że aby ściągnąć fiszki na swój telefon musisz mieć dostęp do Internetu, a transmisja danych jest rozliczana zgodnie z cennikiem albo pakietem internetowym, jeśli go posiadasz.
 • Liczba kodów promocyjnych jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszenia do promocji.

Ważne informacje:

 • Kod można pobrać w dniach od 13.11 do 11.12 2015 r.
 • Kod można wymienić na dostęp do fiszek i korzystać z nich maksymalnie do końca bieżącego roku szkolnego, czyli do 30.06.2016 r.
 • Na jeden numer  telefonu można otrzymać jeden kod promocyjny upoważniający do darmowego dostępu do fiszek w aplikacji REBEL.TO
 • Jeden kod można wykorzystać jeden raz i upoważnia on do dostępu do fiszek do konkretnego podręcznika wybranego przez użytkownika.

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i duże paczki superszybkiego Internetu LTE w niskich cenach. To oferta dla ludzi młodych duchem i ciałem! To jeszcze nie koniec promocji i warto nadal obserwować stronę www.plushbezlimitu.pl/strefa, bo zawsze są tam informacje o aktualnych promocjach w ramach Strefy Plusha.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3254 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
 • Michał (88.156.128.xxx) @ 2015-11-17 21:57:

  Dość dużo mają tych akcji promocyjnych w Plushu. Ale raczej nie tylko tym przekonują do siebie klientów, Plushak to jeden z ciekawszych wariantów kartowych na rynku.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum