Blog BazaTelefonów.pl
 

10GB za 10zł w pakiecie #FREEMIUM od Virgin Mobile

Operatorzy 2015-11-23 14:57

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce przedstawia kolejną promocję w ramach innowacyjnej oferty #FREEMIUM. Za 10GB transferu danych użytkownicy zapłacą zaledwie 10zł! Promocja potrwa do 6 grudnia, natomiast Virgin Mobile zapewnia, że to nie koniec niespodzianek.

Po listopadowej promocji „1 GB za 2 zł”, Virgin Mobile wprowadza kolejną, bardzo konkurencyjną obniżkę. Przez dwa tygodnie, posiadacze #FREEMIUM będą mogli dokupić 10GB transferu danych za 10zł zamiast pierwotnych 25 zł. Zrobią to w taki sam sposób, w jaki zakupują komponenty oferowane w ramach pakietu #PÓŁDARMO.

– Przy wszystkich działaniach staramy się być jak najbliżej naszych klientów, monitorujemy ich zachowania oraz odkrywamy potrzeby. Właśnie dlatego wdrożyliśmy pakiet Freemium, a teraz uruchamiamy promocję 10GB za 10 zł, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę. To czasowa obniżka, ale już mamy w planach kolejne „prezenty” – powiedział Piotr Suchodolski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Kampania 10GB za 10zł
Komunikacja promocji „10GB za 10zł” jest integralną częścią kampanii związanej z pakietem #FREEMIUM. Bohaterką spotu oraz pozostałych kreacji reklamowych jest ponownie Gigababcia. Komunikacja akcji promocyjnej obejmuje internet oraz spoty telewizyjne w głównych stacjach z grupy TVN, Polsat i TVP oraz na kanałach tematycznych. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To - linked by Isobar oraz iProspect. Produkcją zajął się Film Fiction. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiada Monika Mierzejewska, natomiast planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare.

Źródło: Virgin Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2859 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum