Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowość na Smart TV Foxxum i 100 tys. pobrań Android app

Aplikacje 2015-11-25 14:29

Spółka Cinkciarz.pl udostępniła aplikację na kolejne telewizory. W tym samym czasie oprogramowanie serwisu wymiany walut na system Android przekroczyło próg 100 tys. pobrań.

Aplikacja na telewizory to produkt stworzony z myślą o użytkownikach Smart TV. Cinkciarz.pl udostępnił ją właśnie na platformie Smart TV Foxxum. To oznacza, że dostęp do niej mają posiadacze telewizorów Sharp (Europa), Blaupunkt, Haier, Sigma oraz Hisense. Wcześniej, bo już w 2013 r., jako pierwszy kantor w Polsce, Cinkciarz.pl wprowadził aplikację na telewizory Samsung Smart TV. Od kilku miesięcy oprogramowanie jest dostępne także na platformie LG SmartWorld.

Aplikacja na Smart TV pozwala na śledzenie kursów 24 walut oferowanych przez serwis. Klienci mogą również korzystać z kalkulatora walutowego, aby przeliczyć wartość planowanych transakcji. Oprogramowanie pozwala obejrzeć filmy instruktażowe podpowiadające, jak korzystać z funkcji serwisu. W zakładce „Nowości” użytkownicy odnajdą informacje na temat oferty firmy oraz komunikaty skierowane do jej klientów. Poza tym zawiera podstawowe informacje na temat spółki oraz oferuje dostęp do komentarzy walutowych przygotowywanych przez jej analityków. Eksperckie materiały podsumowują najważniejsze wydarzenia na rynkach walutowych.

- Tworzymy szereg rozwiązań pozwalających dotrzeć do użytkowników wszystkich popularnych urządzeń i cieszymy się, że bardzo skutecznie udaje nam się ten cel osiągać. Jedna z aplikacji zaprojektowanych przez Cinkciarz.pl przekroczyła właśnie próg 100 tys. pobrań. To oprogramowanie na urządzenia z systemem Android. Jest to propozycja dla osób korzystających z urządzeń mobilnych. Gwarantuje dostęp do najważniejszych funkcjonalności serwisu, przede wszystkim umożliwia zawieranie transakcji - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Źródło: Cinkciarz.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2963 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum