Blog BazaTelefonów.pl
 

Czytnik kart SD i microSD z interfejsem Lightning

Gadżety 2015-11-27 08:05

ADATA wprowadza czytnik kart SD i microSD z interfejsem Lightning. Certyfikacja MFi Certyfikacja MFi (z ang. Made for iPhone/iPod/iPad) potwierdza najwyższą jakość produktu. Czytnik jest przeznaczony do podłączania urządzeń Apple przy użyciu interfejsu Lightning, zapewniając użytkownikom wygodę korzystania z kart rozszerzeń pamięci SD i microSD.

Czytnik jest przeznaczony do podłączania urządzeń Apple przy użyciu interfejsu Lightning, zapewniając użytkownikom wygodę korzystania z kart rozszerzeń pamięci SD i microSD. To pierwsze na rynku urządzenie peryferyjne tego typu, z dwustronnym transferem danych (odczyt i zapis) i pierwsze łączące gniazda kart SD i microSD w jednym czytniku.

To pierwsze na rynku urządzenie peryferyjne tego typu, z dwustronnym transferem danych (odczyt i zapis) i pierwsze łączące gniazda kart SD i microSD w jednym czytniku. Czytnik kart ADATA Lightning jest zbudowany z odpornych materiałów i korzysta z elastycznego przewodu, zapewniając wydłużoną żywotność i trwałość. Urządzenie jest sprzedawane w zestawie z darmową aplikacją do zarządzania danymi.

Dotychczas dostępne na rynku czytniki kart z interfejsem Lightning umożliwiały tylko jednostronny transfer danych – import plików z kart do urządzenia. Nowy czytnik ADATA umożliwia za to import i eksport plików, tak aby użytkownicy mogli przenosić zawartość zarówno do, jak i z czytnika korzystając z iPhone’a, iPada, czy iPoda. Czytnik kart Lightning ma gniazda SD i microSD, dzięki czemu oferuje uniwersalną kompatybilność z jednym z najbardziej popularnych na świecie standardów dla nośników danych. Dla porównania, inne produkty z tego segmentu mają gniazda SD lub microSD, ale nie obydwa. To umożliwia łatwe rozszerzenie pamięci dla urządzeń z systemem iOS. Co ważne, jest to też bardzo tanie rozwiązanie, gdyż użytkownik może wykorzystać posiadane już karty, zamiast być zmuszonym do zakupu nowych urządzeń magazynujących.

Czytnik kart Lightning został wykonany z odpornych na zarysowania materiałów z matowo wykończoną powierzchnią, na której po użyciu nie pozostają smugi, ani odciski palców. Przewód połączeniowy jest spłaszczony, ale giętki, co zapobiega plątaniu i pęknięciom. Te rozwiązania pozwalają zapewnić dłuższą żywotność i trwałość czytnika, a także poprawiają komfort użytkowania.

Dedykowana, darmowa aplikacja za darmo w zestawie
ADATA opracowała dedykowaną i przyjazną dla użytkownika aplikację przeznaczoną do obsługi czytnika kart Lightning. Dzięki intuicyjnemu i prostemu interfejsowi użytkownika, aplikacja umożliwia bezproblemowe zarządzanie zawartością i odtwarzanie plików z kart SD i microSD, nawet bez dostępu do internetu. Poza pracą w trybach offline i online, aplikacja zawiera w sobie odtwarzacz multimedialny, więc muzyka i wideo mogą być odtwarzane na urządzeniach z iOS w każdych okolicznościach, np. kiedy użytkownik nie jest zalogowany do swojego konta iTunes.

Źródło: ADATA

Wojtek Konopa, wyświetlono 2839 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum