Blog BazaTelefonów.pl
 

Gwiazdkowe niespodzianki od Heyah

Operatorzy 2015-12-01 08:11

W Heyah jesteśmy szybsi niż renifery. Dlatego już teraz pakiety Smart w Heyah na abonament wzbogaciliśmy o ciekawe świąteczne prezenty!

Nie od dziś wiadomo, że pakiety Smart w Heyah z GIGAntycznymi paczkami Internetu to najlepszy wybór dla wszystkich niespokojnych duchów, którzy przyrośli już na stałe do swoich smartfonów, ale jednocześnie nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami z operatorem – bo w prostych pakietach Smart w Heyah na abonament umowę można rozwiązać w każdej chwili. A do tego cieszyć się nawet 10GB internetu co miesiąc do spożytkowania na oglądanie świątecznych hitów filmowych online czy słuchania przeboju „Last Christmas” nawet na 10-godzinnym zapętleniu.

Od dziś każdy, kto poprzez stronę www.heyah.pl zamówi nowy numer lub przeniesie swój numer z innej sieci do Heyah na abonament i zaopatrzy się w pakiet Heyah Smart M, L lub XL w opcji z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, teraz zgarnie jeszcze w prezencie specjalny powerbank od Heyah! Tak zaopatrzonym można spokojnie świętować – bez obaw, że zostaniecie odcięci od prądu.

Oferta trwa do wyczerpania zapasów, ale nie ma się co smucić – w mikołajkowym worku od Heyah czekają jeszcze inne prezenty. Informacji o pojawieniu się kolejnych podarunków – czyli słuchawek i statywu do zdjęć selfie – szukajcie na naszym Twitterze @TMobilePolska i FB Heyah: www.facebook.com/heyah.

Źródło:Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 2887 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Cocos (188.146.69.xxx) @ 2015-12-03 17:24:

    Inni operatorzy mogą się uczyć od heyah, takie prezenty to fajna rzecz

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum