Blog BazaTelefonów.pl
 

Świąteczna promocja na połączenia do Wielkiej Brytanii u operatora FCN

Operatorzy 2015-12-03 16:21

W ramach cyklicznych promocji na rozmowy zagraniczne, operator telefonii VoIP obniżył stawki na rozmowy z telefonami komórkowymi do 15 groszy brutto za minutę dla nowych i dotychczasowych użytkowników dzwoniących do Wielkiej Brytanii.

- Grudzień jest w naszej sieci okresem częstszych i dłuższych rozmów na linii Polska – Wielka Brytania. Obok Niemiec jest to najpopularniejszy kierunek rozmów. - komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki na numery stacjonarne będą obowiązywały do 31 grudnia. Koszt połączeń na telefony komórkowe to 15 groszy za minutę, a stacjonarne – 7 groszy. Aby korzystać z promocyjnej stawki wystarczy być użytkownikiem operatora, gdyż jest ona włączana automatycznie.

Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Źródło: FCN

Wojtek Konopa, wyświetlono 3067 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum