Blog BazaTelefonów.pl
 

Projektor z Androidem Wi-Fi i LTE już w Orange

Gadżety 2015-12-04 16:33

ZTE Spro2 Projektor pozwala wyświetlać filmy i prezentacje bezpośrednio z internetu, bez podłączania do prądu (wbudowana bateria) i w dobrej jakości. Co więcej posiada też 5 calowy ekran, więc można korzystać ze wszystkich funkcji tego systemu operacyjnego.

To kompaktowe (13 cm x 13 cm x 3,2 cm) urządzenie wchodzi właśnie do oferty Orange. Projektor wyświetla obraz rozdzielczości 1280x720 pikseli i maksymalnej przekątnej 120 cali. Ma też wbudowany głośnik, więc nie musimy targać ze sobą całego sprzętu. Projektor posiada również port  HDMI, USB oraz slot na karty microSD, dzięki czemu w łatwy sposób możesz go podłączyć do TV, laptopa lub wyświetlić zdjęcia lub wideo z domowych zasobów. Ma także wejście na microSIM oraz baterię pozwalającą na 3 godziny pracy, bez podłączania do prądu.

Sądzę, że zalety tego urządzenia docenią Ci z pośród Was, którzy prowadzą szkolenia i muszą być mobilni. Odpada cała masa kabli, dwie wielkie torby (jedna na laptopa, druga na rzutnik, kable i głośnik) i nie trzeba zgrywać prezentacji. Dla mnie same plusy, a mam spore doświadczenie na tym polu.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 2805 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum