Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa aplikacja do zarządzania kontem użytkownika Mój T-Mobile już dostępna

Aplikacje, Operatorzy 2015-12-09 14:28

Sprawdzenie bieżących kosztów, ilości minut danych w pakiecie, kupienie pakietu w roamingu, czy doładowanie konta prepaid możliwe jest właściwie jednym kliknięciem w telefonie. T-Mobile właśnie wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile. To nie wszystkie funkcjonalności nowej aplikacji.

Klienci mają również dostęp do wyciągu za ostatnią fakturę czy aktualnych bilingów. Aplikacja pozwala też na zarządzanie dodatkowymi pakietami i ustawianie limitu wydatków na internet w roamingu.

Mój T-Mobile zastąpi dostępną teraz aplikację MiBOA. Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android zostaną automatycznie powiadomieni o oczekującej aktualizacji w ciągu kilku dni. Klienci mają możliwość samodzielnej instalacji Mój T-Mobile przez sklep Google Play. Dla urządzeń z systemami operacyjnymi iOS i Windows nowa aplikacja zostanie udostępniona w przeciągu kilku tygodni.

Aplikacja skierowana jest do wszystkich abonentów i użytkowników taryf MIX, T-Mobile na Kartę i Heyah. Do obecnie dostępnej aplikacji MiBOA w każdym miesiącu regularnie loguje się nieco ponad 300 tysięcy użytkowników, realizując ponad 14 milionów sesji!

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2951 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Nir (37.130.35.xxx) @ 2015-12-09 17:19:

    Fajna sprawa ta aplikacja, nie tnie się, bardzo fajnie chodzi. Wykonanie też ładne. T-mobile wykonało kawał dobrej roboty z tą apką.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum