Blog BazaTelefonów.pl
 

Virgin Mobile wprowadza darmowe startery w ofercie #FREEMIUM oraz rozpieszcza promocją na nielimitowane SMSy

Operatorzy 2015-12-10 09:40

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce ponownie zaskakuje swą ofertą. Ponad miesiąc po ogłoszeniu innowacyjnego #FREEMIUM, Virgin Mobile wprowadza bezpłatne startery dedykowane tej ofercie oraz nielimitowane SMSy za jedyne 3zł!

Każdy, kto będzie chciał korzystać z #FREEMIUM, a nie ma jeszcze numeru w Virgin Mobile, może zamówić starter całkowicie bezpłatnie. Daje on dostęp do darmowego pakietu minut, SMS-ów i transferu danych, które odnawiają się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za

- To ruch w stronę nowych użytkowników naszej sieci. Chcieliśmy, aby korzystanie z #FREEMIUM i bezpłatnych pakietów w ramach tej oferty, faktycznie nie wiązało się z żadnymi kosztami z ich strony. Dlatego całkowicie zrezygnowaliśmy z opłaty za starter oraz również gwarantujemy, że klient nie poniesie kosztów dostarczenia karty SIM pod wskazany przez nich adres - podkreśla Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile.

Virgin Mobile stale rozwija swoją ofertę #FREEMIUM i w ramach cyklicznych promocji rozpieszcza użytkowników nowej oferty do granic możliwości. Tym razem w bardzo atrakcyjnej cenie dostępny jest pakiet nielimitowanych SMSów. Za tę usługę trzeba zapłacić jedynie 3 zł. Promocja obowiązuje od 7 grudnia do 27 grudnia 2015 roku.

Źródło: Virgin Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2888 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum