Blog BazaTelefonów.pl
 

SAMi – rozmawiajmy w Święta

Inne 2015-12-22 10:46

Okres świąteczny sprzyja wyjątkowym spotkaniom – z przyjaciółmi z liceum, którzy rozjechali się po świecie i widujemy ich raz w roku, z zabieganymi przyjaciółkami, które nigdy nie mają czasu, z rodziną, która mieszka daleko. Jest wiele ważnych w naszym życiu osób, które widujemy tylko w tym okresie. Zadbajmy, aby te spotkania były wyjątkowe i abyśmy słuchali się z pełnym zaangażowaniem! Samsung stworzył aplikację, która nam w tym pomoże, a na wytrwałych czekają nagrody…

Na co dzień ciężko nam rozstać się ze swoimi smartfonami i zdarza nam się nadużywać ich w czasie spotkań ze znajomymi. Coraz więcej osób zaczyna dostrzegać ten problem. Firma Samsung stworzyła aplikację SAMi, która pomaga użytkownikom odłożyć telefon w czasie spotkań z bliskimi. Zagraj w SAMi w jednej z partnerskich kawiarni w Krakowie! Na wytrwałych czekają nagrody…

Wyniki badań* pokazują, że przez odruchowe sięganie po telefon podczas spotkań z przyjaciółmi, słuchamy się mniej uważnie. Problem ten zaczęli dostrzegać Polacy. Ponad 1/3 naszych rodaków przyznaje, że zdarza im się nadużywać telefonu w trakcie spotkań z bliskimi. W odpowiedzi na ten problem firma Samsung stworzyła innowacyjną aplikację SAMi, która pomaga przywrócić spotkaniom z przyjaciółmi ich prawdziwy sens.

SAMi sprawdza, jak długo jesteśmy w stanie wytrzymać bez naszego smartfona. Jeśli spotkanie nie zostanie zakłócone sięgnięciem po telefon, rozmówcy otrzymają prezent od partnerskiej kawiarni, np. filiżankę kawy czy deser. Dzięki zabawie, przyjaciele będą mogli cieszyć się niezakłóconą rozmową a ich wytrwałość zostanie nagrodzona.

Zagraj w SAMi w Krakowie

W projekcie SAMi udział biorą wyjątkowe lokale w Krakowie, które chcą wspierać ideę spotkań nieprzerywanych ciągłym zerkaniem na telefon. Zachęcają swoich gości do wzięcia udziału w zabawie i przygotowały nagrody dla wytrwałych.

Castor Coffee&Lunch (Aleja Krakowska 40)

Jest to nietuzinkowa kombinacja restauracji, kawiarni i baru. Klimat luźnej elegancji odróżnia lokal od typowych, poważnych restauracji. Oferują przepyszną kawę oraz pyszne ciasto w spokojnym, jasnym i ciepłym otoczeniu. Można tu popracować na komputerze, porozmawiać ze znajomymi, pograć w karty czy gry planszowe. Castor to miejsce, gdzie panuje rodzinna, swobodna atmosfera.

Mostowa ArtCafe (Mostowa 8)
Młoda, ale już licząca się w krakowskim środowisku galeria. Miejsce sprzyja zarówno popołudniowemu relaksowi jak i wieczornym spotkaniom. Pyszną kawą można delektować się w przytulnym wnętrzu lokalu , przy dobrej muzyce oraz w otoczeniu sztuki młodych artystów. Odbywają się tu cykliczne wystawy, ekspozycja zmienia się co dwa/trzy miesiące.

Nowa Prowincja (Bracka 3/5)
Nowa prowincja zlokalizowana jest w samym centrum miasta. Cechuje ją gwarny, przyjazny, przytulny, „krakowski” klimat. Można się tu napić dobrej kawy i wyjątkowej gorącej czekolady a także zjeść przepyszne ciasta. Jest to miejsce dla osób w każdym wieku, lubią odwiedzać je przedstawiciele krakowskiego świata artystycznego. Organizowane są tu także spotkania z pisarzami i artystami. Niemal przez cały czas miejsce tętni życiem i można poczuć tu prawdziwego ducha Krakowa.

Aby wziąć udział w zabawie SAMi należy pobrać aplikację w sklepie Galaxy Apps lub Google Play, umówić się z przyjacielem na spotkanie w jednej z partnerskich kawiarni i podjąć wyzwanie. Jeśli obie osoby wytrzymają 15 lub 30 min bez używania smartfona, otrzymają nagrodę np. kawę lub rabat.

*Badanie zrealizowane na zlecenie firmy Samsung Electronics Polska za pomocą IQS96 – omnibus CAWI RTS, przeprowadzone na próbie N=800, reprezentatywnej ogólnopolskiej próbie Polaków w wieku 15-50.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 2590 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum