Blog BazaTelefonów.pl
 

Już ponad 83% Polaków w zasięgu LTE od T-Mobile

Operatorzy 2015-12-22 13:25

Nie tylko Mikołaj przychodzi z prezentami i dobrymi wiadomościami w Święta. Już od dzisiaj T-Mobile uruchamia dla swoich klientów LTE na ponad 400 nowych stacjach bazowych. Dzięki temu zasięg sieci w tej technologii wzrośnie skokowo z 77% do ponad 83%.

W ramach rozbudowy zasięgu LTE, stacje bazowe obsługujące tę technologię pojawiły się w ponad 100 nowych miejscowościach, w tym, m.in. w Torzymiu, Niemczy, Opatowie, Rejowcu Fabrycznym, Sokołowie Małopolskim, Białej Rawskiej, a także znanych miejscowościach turystycznych jak: Bukowina Tatrzańska, Iwonicz-Zdrój, Krynica-Zdrój, Rajcza, Wierchomla, Muszyna czy Krościenko nad Dunajcem.

Pozostałe stacje uzupełniają zasięg w miejscowościach w których LTE było już dostępne, a także na najważniejszych drogowych szlakach komunikacyjnych, w tym autostradzie A2 z Warszawy, przez Poznań do granicy z Niemcami, a także na całej długości autostrady A4 od granicy, przez Wrocław, Katowice, Kraków do Rzeszowa, Autostradzie A1 od Gdańska do granicy z Czechami  i trasie szybkiego ruchu S7.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2532 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Konrad (46.113.222.xxx) @ 2015-12-22 19:24:

    No nieźle zapełniają mapę swoim zasięgiem, szczerze to nigdy nie odczułem braku zasięgu w TM, a to że uzupełniają zasięg LTE na autostradach i innych drogach to świetna sprawa. Często zdarza mi się jeździć jako pasażer godzinami po naszych drogach i często bywało, że zasięgiem było kiepsko.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum