Blog BazaTelefonów.pl
 

myPhone 3210 - telefon komórkowy polskiego producenta, dostępny w sieci sklepów Biedronka

Telefony 2015-12-28 07:38

24 grudnia firma myPhone wypuszcza na rynek nowy model telefonu komórkowego wraz z zestawem tuBiedronka. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuję przydatnych funkcjonalności w niewygórowanej cenie.

myPhone 3210

myPhone 3210 jest klasycznym telefonem komórkowym, oferującym praktyczne rozwiązania. Wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 1.77-cala, zapewnia przejrzyste menu. Duże podświetlane klawisze z funkcją podpowiedzi głosowych, podnoszą komfort w trakcie codziennego użytkowania.

Wbudowana bateria o mocy 800 mAh, dostarcza czas czuwania nawet do 11 dni. Funkcja dualSIM, pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie. Umieszczony w tylnej części obudowy aparat fotograficzny VGA, umożliwia uwiecznienie ulubionych chwil z bliskimi.

myPhone 3210 wyposażony został w dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort w trakcie codziennego użytkowania. Na pokładzie urządzenia znaleźć można latarkę, odtwarzacz audio, dyktafon, radio FM oraz Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami.

Nowy model dostępny jest z trzema kolorami detali: niebieski, czerwony, czarny.

Źródło: myPhone

Wojtek Konopa, wyświetlono 2992 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum