Blog BazaTelefonów.pl
 

CES Innovation Award dla produktów JBL

Gadżety 2016-01-08 16:21

Wczoraj w Las Vegas rozpoczęły się największe na świecie targi elektroniki użytkowej – CES. To też czas kiedy przyznawane są nagrody CES Innovation Award. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się trzy wyjątkowe produkty JBL: JBL Boost TV, JBL Xtreme oraz JBL Reflect Aware.

JBL Boost TV to kompaktowy głośnik dysponujący mocą 30W. Technologia HARMAN Display Surround zapewnia scenę dźwiękową 3D. Wyposażony jest w Dolby Digital, Bluetooth, JBL SoundShift (współpracuje jednocześnie z telewizorem i bezprzewodowym urządzeniem przenośnym) oraz JBL Connect. Obsługa głośnika jest prosta, za pomocą jednego pilota. JBL Boost TV posiada wejście analogowe i wejście optyczne, a pasmo przenoszenia to: 60Hz – 20kHz.
 
JBL Xtreme to odporny na zachlapania bezprzewodowy głośnik stereo. Przetworniki 2x20W oraz dwa pasywne radiatory dostarczają doskonałe brzmienie i głęboki bas. Wbudowany akumulator o pojemności 10000mAh pozwala na odtwarzanie muzyki do 15 godzin i ładowanie zewnętrznych urządzeń przez dwa wyjścia USB. Mikrofon i przycisk odbierania połączeń, wejście liniowe, funkcja JBL Connect pozwalająca łączyć wiele głośników bezprzewodowo to dodatkowe atuty głośnika. W tym samym czasie podłączyć można trzy źródła dźwięku. Dostępne kolory to czarny, niebieski, czerwony.

JBL Reflect Aware to pierwsze na świecie słuchawki sportowe wyposażone w złącze lightning. Odporne na pot, umożliwiają regulacją poziomu hałasu z otoczenia. Nie wymagają baterii. Wyposażono je w przetworniki 14,8mm oraz trójprzyciskowy pilot z wbudowanym mikrofonem. Odblaskowy przewód, w zestawie ergonomiczne wkładki sportowe oraz zwykłe. Dostępne w kolorze czarnym.

JBL Boost TV
Cena detaliczna: 849 zł

JBL Xtreme
Cena detaliczna: 1299 zł

JBL Reflect Aware
Cena detaliczna: 749 zł

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 2592 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum