Blog BazaTelefonów.pl
 

Huawei podsumował współpracę z partnerami w segmencie urządzeń premium – CES 2016

Inne, Technologie 2016-01-08 16:39

W trakcie CES 2016 Huawei zaprezentował, jak współpraca z najważniejszymi partnerami z różnych branż wpływa na rozwój rynku konsumenckiego. Najnowsze urządzenia klasy premium integrują nowatorskie rozwiązania technologiczne w zakresie łączności i wydajności z innowacjami dźwiękowymi i designem.

- Kreując różnego rodzaju urządzenia, Huawei, wspólnie z partnerami, tworzy środowisko w którym najnowocześniejsze technologie łączą się z niepowtarzalnym designem - powiedział Richard Yu, Prezes Consumer Business Group. - Produkty, które powstają dzięki zaangażowaniu liderów poszczególnych branż, są połączeniem najlepszych rozwiązań technologicznych z najnowszymi trendami modowymi oraz rozwiązaniami wysokiej jakości audio. Sprawia to, że nasi klienci otrzymują urządzenia gwarantujące niesamowite wrażenia w trakcie użytkowania. Wspólnie z partnerami, możemy być dumni z faktu, iż spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

Stworzenie nowej jakości dźwięku – współpraca z Harman/Kardon
Użytkownicy tabletu Huawei M2 mogą cieszyć się niezwykłą jakością dźwięku. Jest to zasługa Harman/Kardon, który jest liderem w dziedzinie produkcji sprzętu audio, przeznaczonego do użytku domowego, nagłośnienia samochodowego i mobilnych rozwiązań. Firma, którą założyli w 1953 roku miłośnicy muzyki i sztuki, Dr Sidney Harman i Bernard Kardon, jest znana z innowacyjnej stylistyki urządzeń. Tablet M2 wyposażony został w najnowocześniejszą technologię Clari-Fi, przeznaczoną do odzyskiwania detali audio, utraconych w wyniku cyfrowej kompresji muzyki. Uzyskany dźwięk jest wyraźniejszy, ostrzejszy i bardziej dynamiczny, dzięki czemu precyzyjniej odzwierciedla oryginał.


Współpraca z firmą Swarovski
Po udanym zeszłorocznym debiucie Huawei Watch, firma zaprezentowała nową wersję luksusowych zegarków dla kobiet. Do projektu zaproszono firmę Swarovski, która od 120 lat zajmuje się przygotowywaniem i mistrzowskim szlifem kamieni. Kryształy Swarovski Zirconia zdobią najnowszy Watch z kolekcji Jewel and Elegant, czyniąc zegarek małym dziełem sztuki, które w oryginalny sposób łączy modę i technologię.

Luksusowy Nexus 6P – współpraca z Google
Luksusowy Nexus 6P był jednym z topowych smartfonów, zaprezentowanych w 2015 roku. Dzięki wspólnym działaniom powstała nowa wersja Nexusa 6P w kolorze matowego złota. Przeznaczona jest  dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących jeszcze bardziej luksusowych urządzeń. 

Portfolio urządzeń firmy Huawei, zaprezentowane w trakcie CES 2016 prezentuje wyniki wspólnych, innowacyjnych działań.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 2779 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum