Blog BazaTelefonów.pl
 

Zimno? Biegnij na Gorącą Wyprzedaż do T-Mobile i spraw sobie iPhone’a 6

Operatorzy 2016-01-19 08:10

Zima w tym roku nas nie rozpieszcza. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu sprawić sobie radość.  A najnowsza propozycja od T-Mobile rozgrzeje nawet największych zmarzluchów – teraz, w ramach Gorącej Wyprzedaży, każdy może zdobyć najnowszego iPhone’a 6 w cenie 1 zł.

Apple iPhone 6 to smartfon do zadań wszelakich. Wyposażony w 64-bitowy procesor A8, 4,7-calowy wyświetlacz retina HD i ekran dotykowy Multi-Touch, obsługę LTE, kamerę 8 Mpix iSight z możliwością nagrywania filmów HD 1080p, czytnik linii papilarnych i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Od 18 stycznia w ramach Gorącej Wyprzedaży iPhone 6 kosztuje już nie 399 zł, a jedynie złotówkę i można go nabyć w Ofercie Smartfonowej w abonamencie 199,99 zł z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci.

Wyprzedaż, która do końca stycznia 2016 r., obejmuje ofertę urządzeń z wyższej półki do prawdziwie mobilnej rozrywki i pracy, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile. Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/goraca-wyprzedaz

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2651 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum