Blog BazaTelefonów.pl
 

Muzyczna zima z T-Mobile na SnowFest 2016

Inne, Operatorzy 2016-01-19 12:23

T-Mobile został głównym partnerem tegorocznego festiwalu SnowFest 2016 i z tej okazji szykuje niespodzianki dla miłośników dobrej muzyki i zimowych szaleństw. Najgorętsze wydarzenie tej zimy, na którym wystąpią gwiazdy światowej muzyki oraz mistrzowie sportów ekstremalnych, odbędzie się już 5-6 lutego w Zakopanem.

Zimowa Stolica Polski, czyli Zakopane – w pierwszy weekend lutego zamieni się w najgorętsze miejsce w kraju. Na słynnej Wielkiej Krokwi odbędzie się trzecia edycja festiwalu SnowFest, łączącego dobrą muzykę i ekstremalne sporty zimowe. Na uczestników czekają dwa dni koncertów gwiazd światowego formatu, pokazy i widowiskowe zawody snowboardowe, w których wystąpią najlepsi sportowcy oraz wyjątkowe sety dj-eskie na imprezach AfterParty. Na festiwalowych scenach zobaczymy takich artystów jak Raekwon, Roots Manuva, Too Many T's czy energetycznych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej – Łąki Łan, zaś Mike Skinner (The Streets) i Flirtini wystąpią w specjalnych setach dj-ejskich. Koncerty urozmaicą zawody Slope Style oraz Pucharu Polski w BIG AIR na snowboardzie, w których udział wezmą znani Riderzy z Polski i ze Świata. W festiwalowe wieczory na imprezowych wyjadaczy czekają specjalne imprezy ArterParty.

T-Mobile na SnowFest
W ramach partnerstwa T-Mobile na SnowFest 2016 r., na terenie festiwalu powstanie specjalna Scena T-Mobile. Na niej wystąpi jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek – Cleo, która wykona utwory ze swojego nadchodzącego solowego albumu. Nie zabraknie na pewno singla „Zabiorę nas”, entuzjastycznie przyjętego przez krytyków i fanów piosenkarki. Obok Cleo na Scenie T-Mobile zobaczymy również Too Many T`S, Future Folk oraz Fair Weather Friends. Zarówno uczestników imprezy, jak i wszystkich turystów wypoczywających w Zakopanem ucieszy fakt, że koncerty na Scenie T-Mobile będą otwarte dla wszystkich – bez opłat i bez konieczności posiadania biletu.

To nie koniec atrakcji, jakie czekają na gości SnowFest 2016. W specjalnej Strefie T-Mobile będzie się można odpowiednio zrelaksować i zregenerować, oraz sięgnąć po rozgrzewające napoje. W sobotę w ciągu dnia na wszystkich pasjonatów zimowych emocji i prędkości będzie czekać zorbing – zabawa, w której uczestnik wchodzi do środka wielkiej dmuchanej kuli i daje się ponieść prędkości podczas zjazdu ze stoku. W wyzwalającej adrenalinę rozrywce będą mogli wziąć udział wszyscy użytkownicy oferty T-Mobile na Kartę, którzy doładują swoje konto kwotą 25 zł.

Zapraszamy. wszystkich fanów dobrej muzyki i zabawy do odwiedzenia Strefy T-Mobile. Jednak ci, którym nie uda się osobiście dotrzeć pod Wielką Krokiew, mogą spać spokojnie – T-Mobile zapewni specjalny streaking z wydarzenia. Wszystkie odbywające się na Scenie T-Mobile koncerty będą transmitowane na żywo na oficjalnym kanale T-Mobile w serwisie YouTube.

Więcej informacji o festiwalu SnowFest 2016 znajduje się na stronie www.snowfest.pl

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2705 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum