Blog BazaTelefonów.pl
 

Xiaomi Mi Band 1s

Gadżety 2016-01-20 07:39

Opaska Mi Band 1S zmierzy puls i przebyty dystans, a nawet zadba o zdrowy sen. To rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie profesjonalny trening i chce stale monitorować swoją aktywność fizyczną. Urządzenie jest eleganckie, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością i optymalną ceną.

Xiaomi Mi Band 1s

Opaskę wystarczy założyć na rękę. Po chwili zaczyna zbierać wszystkie informacje na temat naszej aktywności fizycznej. Mi Band 1S ma wbudowany pulsometr i krokomierz, które umożliwiają na przykład wyliczenie przebytego dystansu i spalonych kalorii. Dodatkowo jest wyposażona w funkcję monitorowania snu oraz w inteligentny budzik.

Pomiar tętna jest niezwykle ważny w treningu cardio, ale także podczas każdego innego treningu. Zapewnia też optymalizowanie wysiłku w czasie biegania.

Xiaomi Mi Band 1s

Przy pomocy Mi Band 1S można się też dowiedzieć, czy nasz sen jest zdrowy i czy faza rem – to podczas niej śnimy – trwa wystarczająco długo, byśmy czuli się wyspani i wypoczęci.

Opaska przekazuje dane do telefonu, tabletu lub innego urządzenia korzystającego z technologii Bluetooth. Urządzenie doskonale współpracuje z dedykowaną aplikacją MiFIT, która pozwala na pełny monitoring aktywności fizycznej w ciągu dnia.

Xiaomi Mi Band 1s

Urządzenie przy pomocy wibracji może informować nas, że ktoś dzwoni lub dostaliśmy wiadomość.

Mi Band 1S jest odporna na wodę, pył i wstrząsy. Ma certyfikat wytrzymałości IP67. Pełne naładowanie wystarcza na ok. 30 dni działania opaski.

Dostępność: Xiaomi4you.pl, cena: 139 złotych

Źródło: Xiaomi4you.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2695 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum