Blog BazaTelefonów.pl
 

Konftel 300Mx - następca legendarnego telefonu konferencyjnego 300M

Telefony 2016-01-20 14:44

Dobrą praktyką w biznesie jest kontynuacja sprawdzonych rozwiązań w nowych modelach urządzeń wprowadzanych na rynek. Nowa wersja jedynego na świecie mobilnego telefonu konferencyjnego na kartę SIM, Konftel 300Mx, przekazuje krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD Voice. Doskonała słyszalność jest istotna podczas każdej rozmowy, a szczególnie wtedy, gdy rozmawiamy w języku obcym.

Liczba użytkowników telefonów komórkowych, którzy mogą korzystać z funkcji HD Voice szybko rośnie. Według stowarzyszenia przemysłu GSA, usługa została już aktywowana przez 145 operatorów sieci komórkowych w 85 krajach i jest dostępna dla 300 mln klientów.

- Dzięki telefonowi Konftel 300Mx możesz prowadzić zdalną konferencję z jakiegokolwiek miejsca, nie idąc na kompromis. Jakość dźwięku HD podczas mobilnych rozmów jest o wiele lepsza niż podczas rozmowy przez telefon analogowy
- twierdzi Torbjörn Karlsson, Product Manager marki Konftel.

Opatentowana technologia OmniSound® dba o wysoki standard audio podczas spotkań konferencyjnych. Telefon konferencyjny GSM pozwala zapomnieć o plączących się kablach. Wystarczy włożyć kartę SIM, aby cieszyć się swobodą rozmowy. Rozwiązanie przeznaczone jest dla firm ceniących wygodę i jakość komunikacji mobilnej lub szukających uzupełnienia dla istniejącej łączności przewodowej.

Konftel 300Mx można także podłączyć do komputera przez port USB i prowadzić spotkania przez komunikatory webowe. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do współpracy z platformami UC, takimi jak Cisco Jabber, Avaya oraz Skype for Business.

Czym jest HD Voice?
HD Voice to standard przyjęty przez producentów telefonów komórkowych oraz sprzętu mobilnego. Technologia gwarantuje tę samą wysoką jakość rozmów HD, którą znamy z połączeń bazujących na protokole IP, a głos brzmi lepiej niż w trakcie rozmowy przez telefon analogowy.

Rozmowy w jakości HD, określane również jako szerokopasmowe audio, bazują na co najmniej dwukrotnie szerszym zakresie częstotliwości w porównaniu do tradycyjnej telefonii analogowej: od 50Hz do 7kHz zamiast dotychczasowych 300Hz do 3.4kHz.

Główne cechy modelu Konftel 300Mx:

  • Telefon konferencyjny na kartę SIM
  • Doskonała jakość dźwięku dzięki technologii HD Voice
  • Opatentowana technologia OmniSound® gwarantuje wysokiej jakości rozmowy konferencyjne bez echa
  • Akumulator pozwala prowadzić rozmowy konferencyjne nawet przez 30 godzin, bez podłączania kabla zasilającego
  • Interfejs USB do połączenia z komputerem PC i współpracy z platformami Unified Communications (np. Skype for Business, Cisco Jabber itp.)

Źródło: Konftel

Wojtek Konopa, wyświetlono 2628 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum