Blog BazaTelefonów.pl
 

Większe pakiety danych i pół roku za 1 zł w ofercie T-Mobile dla firm

Operatorzy 2016-01-28 09:27

T-Mobile prezentuje kolejne atrakcyjne zmiany w ofertach dla firm. Od dzisiaj, 27 stycznia, klienci biznesowi, wybierający taryfy Jump! proFirma, otrzymają jeszcze większe paczki danych, a dodatkowo przez pierwszych 6 miesięcy abonament będzie obniżony do 1 zł.

Dzisiejszy biznes to nieskrępowana komunikacja, dlatego T-Mobile dla swoich klientów biznesowych, oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, oferuje także większe paczki Internetu w taryfach S-XL. Zmiany prezentują się następująco:

Jeśli to wciąż za mało, w każdej chwili także można zwiększyć dostępny w taryfie limit o kolejne gigabajty. Każde kolejne 2 GB miesięcznie to koszt 5 zł. Pakietami dodatkowymi można zarządzać elastycznie – wyłączenie pakietu dodatkowego jest możliwe w każdej chwili i obowiązuje od następnego cyklu rozliczeniowego.

Przedsiębiorcy ceniący sobie stabilne rozwiązania i sprawdzone warunki mają możliwość skorzystania z oferty na 30 miesięcy – przez pierwsze 6 miesięcy abonament w każdej taryfie obniżony jest do 1 zł. Oferta kierowana jest do klientów przenoszących numer.

T-Mobile zmienia się dla firm
Bardziej atrakcyjne oferty T-Mobile dla firm to kolejna zmiana dla segmentu MSP. Operator wprowadził nowy standard obsługi małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając im priorytetowy dostęp w sklepach i na infolinii. Aktualnie ponad 9 z 10 zgłaszanych spraw jest załatwianych przy pierwszym kontakcie z konsultantem. Stali klienci T-Mobile mogą ponadto liczyć zawsze na dodatkowe korzyści.

Oferty Jump! proFirma są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile, więcej informacji na stronie: www.t-mobile.pl/dlafirm

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2394 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum