Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Galaxy S6 za 1 zł w nowej taryfie proFirma NOVA od T-Mobile dla firm

Operatorzy 2016-01-29 09:04

T-Mobile wprowadza nową dedykowaną małym firmom ofertę z flagowym modelem Samsunga: w ramach taryfy proFirma NOVA, wraz ze smartfonem z najwyższej półki za 1 zł, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju oraz pakiet 10 GB Internetu. Dodatkowo, stali klienci T-Mobile mogą skorzystać z dodatkowego benefitu.

Klienci biznesowi, którzy z szerokiej oferty dostępnych w T-Mobile smartfonów wybiorą Samsunga Galaxy S6, mają teraz możliwość skorzystania ze specjalnej oferty. W nowej taryfie proFirma NOVA przedsiębiorcy mogą rozmawiać i wysyłać SMS-y do wszystkich sieci bez limitów oraz otrzymują pakiet 10 GB Internetu miesięcznie – a to wszystko wraz z jednym z najlepszych smartfonów na rynku za 1 zł i przy abonamencie 119,99 zł. Na obecnych klientów T-Mobile, przedłużających umowę czeka dodatkowy benefit: stały, comiesięczny pakiet 200 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy wychodzące w roamingu w krajach UE pozwoli być w kontakcie nawet przy częstym podróżowaniu.

Dostępny w nowej taryfie proFirma NOVA Samsung Galaxy S6 to smartfon charakteryzujący się niebanalnym i nowoczesnym designem, mocnymi parametrami technicznymi i bogatymi funkcjami multimedialnymi. Szybką i wygodną obsługę wymagających aplikacji zapewni 8-rdzeniowy, 64-bitowy procesor. Smartfon dba również o bezpieczeństwo danych, co jest istotne dla przedsiębiorców składujących w jego pamięci kluczowe informacje – urządzenie posiada bowiem ulepszony czytnik linii papilarnych oraz tryb KNOX, w którym wszystkie wykonywane przez użytkownika czynności zapisywane są w zabezpieczonym obszarze pamięci, do którego dostęp można uzyskać tylko po podaniu hasła. Urządzenie wyróżnia się także szybkim czasem ładowania – wystarczy 10 minut, aby telefon pracował aż 4 godziny.

Nowy standard obsługi firm w T-Mobile
Bardziej atrakcyjne oferty T-Mobile dla firm to kolejna zmiana dla segmentu MSP. Operator wprowadził nowy standard obsługi małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając im priorytetowy dostęp w sklepach i na infolinii. Aktualnie ponad 9 z 10 zgłaszanych spraw jest załatwianych przy pierwszym kontakcie z konsultantem, a stali klienci T-Mobile mogą ponadto liczyć zawsze na dodatkowe korzyści.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile, więcej informacji na stronie: www.t-mobile.pl/dlafirm

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2332 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum