Blog BazaTelefonów.pl
 

Rekordowy miesiąc Huawei - dostawy P8 lite przekroczyły 10 mln

Telefony 2016-02-05 10:01

Huawei ogłosił, że globalne dostawy P8 lite przekroczyły 10 mln smartfonów w ciągu 9 miesięcy od europejskiej premiery. Na całym świecie sprzedano w sumie 16 mln egzemplarzy z serii Huawei P8.

Huawei P8 Lite

Nowy rok rozpoczął się dla Huawei znakomicie - firma osiągnęła rekordową liczbę 12 mln dostaw smartfonów w styczniu. To o 93 proc. więcej niż w tym samym momencie 2015 roku. Styczeń 2016 jest również czwartym miesiącem z rzędu, w którym firma dostarczyła na rynek ponad 10 mln smartfonów. Dzięki rosnącej popularności marki i intensyfikacji globalnych działań biznesowych, coraz więcej konsumentów sięga po urządzenia Huawei.

Sukces sprzedażowy Huawei jest budowany od 2015 roku, gdy na rynek globalny zostało dostarczonych 108 mln smartfonów – o 44 proc. więcej w stosunku do roku 2014. To pozwoliło marce ugruntować swoją pozycję jednego z trzech wiodących producentów smartfonów na świecie.

P8 lite to pierwszy smartfon, który na światowym rynku osiągnął wyższy wynik sprzedażowy niż w Chinach. Oznacza to przełom w przyjętej przez Huawei strategii, zakładającej umacnianie obecności marki na wielu rynkach oraz ponownie potwierdza jej efektywność.
 
Elegancka stylistyka Huawei P8 lite oraz jego doskonałe wykonanie sprawiają, że smartfon spotyka się z wielkim uznaniem wśród konsumentów. Doceniają oni smukłą linię telefonu, otoczoną metalicznymi krawędziami w kontrastowej białej lub czarnej obudowie. Projekt opracowali konstruktorzy z Aesthetic Research Center, zespalając ergonomiczny design i najnowszą technologię. Huawei P8 lite to smartfon, który łączy minimalistyczny wygląd z zaawansowaną technologią, rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi i łatwością użytkowania. To wielofunkcyjne urządzenie pozostaje jednocześnie wyborem ekonomicznym ze względu na cenę nie obciążającą zanadto kieszeni konsumenta.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 2525 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum