Blog BazaTelefonów.pl
 

Dziel się nielimitowanym Internetem ze swoimi pracownikami – teraz oferta T-Mobile dla firm z możliwością współdzielenia

Operatorzy 2016-02-10 08:06

Przedsiębiorcy, którzy zamienią swój Internet stacjonarny na prawdziwie nielimitowany LTE i 3G od T-Mobile, zyskają swobodny dostęp do sieci w biurze i poza nim. Dodatkowo, dzięki możliwości współdzielenia mobilnego Internetu właściciele średnich i małych firm będą mogli przyłączać do usługi kolejne karty SIM. Opcja współdzielenia Internetu w T-Mobile jest dostępna zarówno w ofercie Nielimitowany Internet LTE i 3G do biura, jak i Zestawach 2 w 1.

Prawdziwy nielimitowany Internet LTE i 3G, z możliwością współdzielenia Internetu pomiędzy wieloma kartami SIM – to jedna z nowości, jakie T-Mobile wprowadza dla małych i średnich firm przenoszących Internet stacjonarny do T-Mobile. Korzystanie z nielimitowanego dostępu do sieci na wielu urządzeniach, pozwala na optymalizację i większą kontrolę kosztów prowadzenia firmy. Za tę ofertę przedsiębiorca zapłaci symboliczną opłatę w wysokości 1 zł przez 12 miesięcy, a po tym okresie abonament wynosić będzie 59 zł netto. Dodatkowo stali klienci mogą skorzystać z oferty SuperZestaw, która pozwala obniżyć rachunek nawet o 10 zł netto miesięcznie.

Zestawy 2 w 1 ze wspólnym pakietem Internetu
Teraz wspólny pakiet Internetu dostępny jest również w Zestawach 2 w 1, w których Klienci otrzymują dwa urządzenia wraz z nielimitowanymi rozmowami i  SMS-ami. Zestawy oferowane są w trzech wariantach: pakiet Internetu bez limitu za 129,99 złotych miesięcznie ze smartfonem i routerem lub 30 GB ze smartfonem i tabletem (do wyboru urządzenia Huawei lub Samsung) za 99,99 złotych. W każdej chwili istnieje możliwość przyłączenia do zestawu kolejnych kart SIM.

Dwa razy większe pakiety Internetu w ofertach z laptopem lub tabletem
Kolejną  z wprowadzonych przez T-Mobile nowości ofertowych dla firm,  to dwukrotnie zwiększone pakiety danych – do wyboru 10 GB i 60 GB dostępnych w ofercie Internet LTE dla biznesu z laptopem lub tabletem na raty.

Nowy standard obsługi firm w T-Mobile
Coraz bardziej atrakcyjne oferty T-Mobile dla firm to kolejna zmiana dedykowana segmentowi małych i średnich przedsiębiorstw. Operator wprowadził nowy standard obsługi firm, zapewniając ich właścicielom priorytetowy dostęp w sklepach i na infolinii. Aktualnie ponad 9 na 10 zgłaszanych spraw jest załatwianych przy pierwszym kontakcie z konsultantem. Ponadto T-Mobile nagradza swoich stałych Klientów, którzy otrzymują dodatkowe bonusy.

Szczegóły oferty T-Mobile dla małych i średnich przedsiębiorców dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile, a więcej informacji znajduje się na stronie: www.t-mobile.pl/dlafirm

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2200 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum