Blog BazaTelefonów.pl
 

Kruger&Matz M5 – bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dla osób aktywnych

Gadżety 2016-02-17 11:52

M5 to pierwsze w ofercie polskiego producenta słuchawki Bluetooth, które dzięki swojej funkcjonalności będą idealnym kompanem osób lubiących uprawiać sport. To, co wyróżnia ten model, to m.in. bezprzewodowa i wodoodporna konstrukcja oraz osiągnięta dzięki technologii APT-X jakość dźwięku, tak dobra, jak w modelach przewodowych.

Kruger&Matz M5

 

Aktywność fizyczna jest zdecydowanie bardziej efektywna, gdy towarzyszy jej ulubiona muzyka i brak jakichkolwiek ograniczeń. To właśnie z myślą o osobach uprawiających sport powstały słuchawki Kruger&Matz M5, które gwarantują maksymalny komfort użytkowania w każdej sytuacji. Model ten można błyskawicznie połączyć nawet z dwoma urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem technologii Bluetooth, a wbudowana bateria, sprawia, że mogą one wspierać motywację sportowców przez wiele godzin.

Kruger&Matz M5 będą doskonałym towarzyszem zarówno na siłowni, jak też w czasie uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Specjalne silikonowe uchwyty idealnie dopasowują się do wnętrza ucha, eliminując tym samym możliwość wypadnięcia słuchawki. Co więcej, przewód w tym modelu posiada specjalną regulację długości, dzięki czemu jego rozmiar można odpowiednio dopasować, by nie przeszkadzał w czasie intensywnego treningu. Dodatkowo, dzięki IPX4, słuchawki są wodoodporne, co oznacza, że gdy w trakcje treningu zacznie padać deszcz, można spokojnie kontynuować bez obawy o ich uszkodzenie.

Nowe słuchawki Kruger&Matz to produkt dla osób, dla których jakość brzmienia ważna jest w każdych warunkach. Zakładając bezprzewodowy model M5 poczują oni nie tylko większą niezależność, ale też usłyszą swoje ulubione utwory w bardzo wysokiej jakości. Przesyłany za pośrednictwem Bluetooth dźwięk, posiada pełną szczerość pasma i klarowne brzmienie, które gwarantuje technologia APT-X. Dzięki słuchawkom M5 można słuchać swoich ulubionych kawałków bezprzewodowo, jednak z dźwiękiem tak dobrym, jak w słuchawkach przewodowych.

Słuchawki Kruger&Matz M5 dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com w cenie 199 zł.

Źródło: Kruger&Matz

Wojtek Konopa, wyświetlono 2660 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum