Blog BazaTelefonów.pl
 

TIDAL idzie za ciosem i rozpoczyna współpracę z Polskimi muzykami

Aplikacje, Inne 2016-02-18 08:27

Serwis streamingowy TIDAL idzie jak burza i sięga po coraz to nową amunicje, która pomoże mu w zdobyciu kolejnych użytkowników i utrzymaniu ich lojalności. Dzięki współpracy z PLAY (promocja 24 miesiące nieodpłatnego dostępu do serwisu dla abonentów tej sieci), TIDAL stał się numerem jeden w Polsce wśród serwisów streamingowych premium.

17 lutego, na mobilnej platformie muzycznej TIDAL, Margaret zaprezentowała swój utwór „Cool me down”. Piosenka to bardzo mocny kandydat na polskiego reprezentanta na Eurowizję 2016. Utwór będzie dostępny w serwisie TIDAL na wyłączność przez 24 godziny. Dla abonentów Play, w ramach promocji „Muzyka przeszła do PLAY”, TIDAL jest za darmo.

Czy Margaret jest tą artystką, która powtórzy sukces Edyty Górniak i zdobędzie nagrodę w tegorocznym konkursie Eurowizji? Z pewnością ma na to spore szanse, bo jest nie tylko piosenkarką
o charyzmatycznej osobowości i świetnym, wokalu, ale dysponuje też mocnym orężem w postaci piosenki „Cool me down”. Jednym z jej współautorów jest irańsko-szwedzki wokalista i producent, Arash, który w 2009 r. znalazł się w pierwszej trójce zwycięzców 54 edycji Eurowizji.

Piosenkę „Cool me down” Margaret do tej pory mieli szansę usłyszeć tylko nieliczni eksperci z branży. Od dziś od godziny 18  mają szansę poznać ją jako pierwsi i ocenić także użytkownicy mobilnej platformy muzycznej TIDAL. Chcąc wysłuchać utworu  w bardzo dobrej jakości wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację streamingującą muzykę TIDAL. Abonenci PLAY mogą to zrobić za darmo w ramach promocji „Muzyka przeszła do PLAY”. Abonenci pozostałych sieci komórkowych mogą skorzystać z niej odpłatnie, za kilkanaście złotych miesięcznie.

A co o utworze mówi sama Margaret? - „Cool me down” to energetyczny, taneczny numer, inspirowany muzyką reagge w nowoczesnym wydaniu. To piosenka, która zapowiada mój najnowszy album i nowe brzmienia.

Źródło: LB Relations

Wojtek Konopa, wyświetlono 2485 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum