Blog BazaTelefonów.pl
 

LG G5 ustanawia nowe standardy dzźwięku w smartfonach dzięki współpracy z firmą Bang & Olufsen

Inne, Telefony 2016-02-19 17:13

Firma LG Electronics poinformowała o współpracy z firmą B&O PLAY, producentem wysokiej klasy sprzętu audio, dzięki której użytkownicy smartfonów LG będą mogli cieszyć się najwyższą jakością dźwięku. Produkty firmy B&O PLAY są mocno zakorzenione w 90-letniej tradycji marki Bang & Olufsen zarówno pod względem doskonałej jakości dźwięku, standardu wykonania oraz designu, jak i nieustannie wprowadzanych innowacji. B&O Play przywiązuje ogromną wagę do projektowania nowych  urządzeń z myślą o najbardziej wymagających klientach, dlatego stanowi dla LG  idealnego partnera.

Obie firmy ściśle współpracowały podczas projektowania nowego smartfona LG G5 po to, by zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe wrażenia słuchowe. LG będzie pierwszą firmą, która zaoferuje rozwiązania pozwalające odtwarzać dźwięk Hi-Fi, zaprojektowane wspólnie z B&O PLAY.

„Współpraca z LG była bardzo owocna. To firma silnie zaangażowana w segment smartfonów premium, dzięki czemu rozwiązania B&O PLAY zapewniające doskonałą jakość dźwięku mogą trafić do jeszcze szerszej grupy klientów” powiedział Henrik Taudorf Lorensen, prezes spółki B&O PLAY. „Oferta B&O PLAY przyciąga miłośników muzyki, którzy poszukują najlepszych produktów na rynku. Są oni bezkompromisowo innowacyjni, nie uznają żadnych ograniczeń, są stale w ruchu i chcą zawsze mieć ze sobą swoje ulubione brzmienia, dlatego stawiają tak wysokie wymagania, zarówno słuchawkom, jak i urządzeniom mobilnym. Efekty naszej współpracy z LG idealnie trafią w ich potrzeby”.

Wprowadzenie wiodących rozwiązań audio w smartfonach to nie koniec działań firmy LG w kierunku podwyższania standardów dźwięku. W planach są kolejne działania realizowane we współpracy z B&O PLAY, które pozwolą zwiększyć konkurencyjność smartfonów LG także pod względem odtwarzania dźwięku.

„Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z B&O PLAY będziemy w stanie nie tylko sprostać, ale także przewyższyć oczekiwania wymagających konsumentów, którzy poszukują smartfonów z najlepszym dźwiękiem” powiedział Juno Cho, Prezes oraz Dyrektor Generalny działu Mobile Communications firmy LG Electronics. „Nasza współpraca z B&O PLAY zaowocowała obustronnymi korzyściami, dlatego LG dalej będzie współdziałać z liderami różnych branży po to, by ustanawiać nowe standardy innowacji na rynku smartfonów premium”.
 
Współpraca z B&O PLAY to najnowsze, ale nie jedyne przedsięwzięcie firmy LG, które ma dostarczyć konsumentom wysoką jakoś dźwięku w smartfonach premium. Firma ma bogate doświadczenie we wprowadzaniu podobnych rozwiązań, czego dowodem może być niedawno wprowadzony do oferty model V10, który został wielokrotnie doceniony  za najlepszy dźwięk w swojej klasie.

Źródło: LG

Wojtek Konopa, wyświetlono 2502 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum