Blog BazaTelefonów.pl
 

ZTE Spro Plus na Mobile World w Congress

Gadżety 2016-02-22 14:54

ZTE, producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych zaprezentował w Barcelonie na największych targach sprzętu telekomunikacyjnego w Europie multimedialny projektor ZTE Spro Plus.

ZTE Spro Plus

ZTE Spro Plus
Zaprezentowany na targach MWC projektor jest następcą cieszącego się dużą popularnością na świecie multimedialnego projektora ZTE Spro 2. Przenośny rzutnik multimedialny nowej generacji ZTE Spro Plus znacząco różni się od swojego poprzednika jeśli chodzi o jakość obrazu. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii laserowej ZTE Spro Plus może wyświetlać na dowolnej powierzchni obraz o jasności 500 lumenów (Spro 2 – 200 lm). Jeśli umieścimy projektor w odległości 2,4 m od ściany przekątna obrazu wynosić będzie 80 cali.

ZTE Spro Plus 

Ponadto, urządzenie posiada 8,4 calowy dotykowy ekran Android AMOLED o rozdzielczości 2K. Kolejnym wyróżnikiem ZTE Spro Plus jest system audio dostarczony przez firmę JBL w skład, którego wchodzą dwa głośniki Dolby o mocy 4W oraz wysokiej klasy miniaturowe mikrofony HARMAN zbierające dźwięk z odległości ponad pięciu metrów. Całość w połączeniu z opcjonalną zewnętrzną kamerą USB stanowi doskonały zestaw do prowadzenia telekonferencji poprzez aplikacje typu Skype.

ZTE Spro Plus umożliwia oglądanie prezentacji i filmów bez konieczności podłączania go do innych urządzeń za pomocą kabla, a nawet wyświetlanie treści bezpośrednio z Internetu bez pośrednictwa komputera, smartfona czy tabletu. Działający w oparciu o system operacyjny Android Marshmallow projektor dostępny będzie w wersji tylko Wi-Fi lub też w opcji 4G LTE/Wi-Fi. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom - 22,8 cm x 15 cm x 2,48 - urządzenie idealnie nadaje się do wykorzystania w podróży. ZTE Spro Plus został wyposażony również w znacznie większą w stosunku do poprzedniej wersji urządzenia litowo-jonową baterię o mocy 12 100 mAh. Dotychczas na świecie sprzedano ponad pół miliona projektorów serii Spro.

Źródło: ZTE

Wojtek Konopa, wyświetlono 2575 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum