Blog BazaTelefonów.pl
 

Prestiżowy „Złoty Bell” przyznany Samsung Galaxy S6

Inne, Telefony 2016-02-22 15:09

Podczas VI Gali Mobility Trends flagowy smartfon Samsung Galaxy S6 został nagrodzony prestiżowym tytułem Smartfona Roku 2015.

Samsung Galaxy S6

Gala Mobility Trends odbyła się 18 lutego w Teatrze Capitol w Warszawie. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody dla najciekawszych urządzeń i rozwiązań w technologiach mobilnych minionego roku. Wśród wyróżnionych urządzeń znalazł się flagowy smartfon Galaxy S6.

Złoty Bell to wyjątkowa nagroda dla producentów i dostawców rozwiązań mobilnych. Szczególnie cieszy nas to, że nasz flagowy smartfon otrzymał wyróżnienie w tak konkurencyjnej kategorii. Dla nas jest to potwierdzenie, że Samsung wyznacza trendy i kierunki rozwoju, a klienci oraz specjaliści cenią sobie nasze najbardziej zaawansowane smartfony. Dzisiaj telefony są tak zaawansowanymi urządzeniami, że używamy ich zarówno w pracy jak i planując wolny czas. W takim przypadku nie ma miejsca na kompromisy, a sprzęt musi być pod każdym względem doskonały i dostosowany do wielu potrzeb. Złoty Bell utwierdza nas w przekonaniu, że linia smartfonów Galaxy S spełnia te oczekiwania – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy, Samsung Electronics Polska.

Nagrody Złoty Bell za najlepsze produkty i usługi przyznawane są na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i innych rozwiązań telekomunikacyjnych. O zwycięskich rozwiązaniach decydują konsumenci, którzy oddają swoje głosy na preferowane urządzenia i usługi. Głosowanie trwało do 31 stycznia br., Gala Mobility Trends stała się prestiżowym i największym spotkaniem branży telekomunikacyjnej w Polsce.

Samsung GALAXY S6 wyróżnia nowy standard wzornictwa, jakość wykonania i parametry. Smartfon charakteryzuje obudowa z metalu i szkła, dostępna w kilku kolorach, które w niepowtarzalny sposób odbijają światło, co wymagało nowatorskiej obróbki szkła i bezprecedensowej kontroli jakości. Dzięki temu Galaxy S6 wyróżnia się na tle wszystkich pozostałych urządzeń mobilnych na rynku.

Galaxy S6 wyposażono w szybki przedni (5 MP) i tylny aparat fotograficzny (16 MP), które umożliwiają uzyskanie żywych i jasnych zdjęć oraz gwarantują najwyższą jakość obrazu wśród smartfonów. Ponadto w urządzeniu zastosowano najbardziej zaawansowane i najnowocześniejsze podzespoły firmy Samsung – m.in. pierwszy na świecie 14 nanometrowy procesor do urządzeń mobilnych z 64 bitową platformą, nowy system pamięci LPDDR4 oraz pamięć flash UFS 2.0 zapewniające lepsze parametry i szybsze działanie pamięci przy niższym zużyciu energii.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 2667 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum