Blog BazaTelefonów.pl
 

Światowa premiera Xiaomi Mi 5 w Polsce na stronie Xiaomi4you.pl

Telefony 2016-02-23 16:57

Już w środę 24 lutego w Barcelonie oraz w Pekinie będzie miała miejsce światowa premiera smartfonu Xiaomi Mi5. Xiaomi4You.pl udostępni na żywo transmisję z tego wydarzenia. Podczas transmisji poznamy oficjalną specyfikację techniczną Mi5 oraz dostępne terminy pierwszych dostaw i ceny.

Transmisja wideo z Barcelony dostępna będzie od godziny 9.00 pod adresem:
http://www.xiaomi4you.pl/mi5/ 

Xiaomi4you.pl już w styczniu rozpoczęło przygotowania do przedsprzedaży flagowego smartfona  Mi5. Wkrótce fani marki Xiaomi będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej na ten model telefonu.

Dostępne są zapisy. Wystarczy wypełnić formularz pozostawiając podstawowe informacje kontaktowe. W chwili rozpoczęcia sprzedaży Xiaomi4you.pl przekaże wszystkim zainteresowanym szczegóły specjalnej oferty dla polskich miłośników marki. Xiaomi Poland zapewnia, że Mi5 będzie dostępny w Polsce już w pierwszych tygodniach po oficjalnym rozpoczęciu sprzedaży tych smartfonów w Chinach.

Producent zapowiedział m.in. zastosowanie super wydajnego, czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 820, czyli jednego z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych wśród urządzeń mobilnych na świecie. Ma ona być jednym z najszybszych telefonów komórkowych na świecie. Dodatkowo dostępny będzie również protokół NFC i zaawansowany aparat fotograficzny z matrycę powyższej 20 Mpx.

Źródło: Xiaomi4you.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2749 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum