Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile realizuje zapowiedzi - konsekwentnie uatrakcyjnia portfolio usług pre-paid i MIX

Operatorzy 2016-02-26 11:04

Już od 29 lutego Klienci T-Mobile na kartę oraz Mix będą mogli skorzystać z rozmów bez limitu za 25 zł na 30 dni lub za 8 zł na 7 dni.

Od 29 lutego w T-Mobile można rozmawiać bez limitów w ofercie na kartę oraz Mix. Klienci T-Mobile na kartę korzystający z taryf Frii oraz Klienci T-Mobile Mix korzystający z taryfy Frii Mix mają do wyboru pakiety nielimitowanych rozmów do wszystkich na 30 dni za 25 zł lub na 7 dni za 8 zł. Nielimitowane połączenia na krajowe numery sieci komórkowych oraz stacjonarne można aktywować wpisując w telefonie specjalny kod *140*270# (dla usługi na 30 dni) lub kod *140*271# (dla usługi na 7 dni). Aktywację można zlecić również w serwisach samoobsługowych T-Mobile (na stronie www.t-mobile.pl oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”). Pakiety odnawiają się cyklicznie.

Nowa promocja to uzupełnienie kompleksowej oferty w T-Mobile na kartę oraz Mix – Klienci, którzy skorzystali z bonusu 10 GB za darmo po doładowaniu mogą przeznaczyć dostępne na koncie środki na zakup nielimitowanych rozmów do wszystkich. Tym samym Klienci zyskują duży pakiet danych superszybkiego Internetu LTE oraz nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe oraz stacjonarne.

Usługa nielimitowane rozmowy do wszystkich dostępna będzie dla wszystkich Klientów T-Mobile na kartę oraz Mix od 29 lutego. Regulaminy promocji oraz informacje na temat oferty będzie można znaleźć na stronie: www.t-mobile.pl

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2697 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum