Blog BazaTelefonów.pl
 

Jeszcze prostsze oferty abonamentowe od T-Mobile

Operatorzy 2016-03-03 09:02

Prostsza oferta dla klientów rynku prywatnego – T-Mobile wprowadza zmiany w taryfach i  likwiduje opłaty dodatkowe. Od 1 marca T-Mobile wprowadza zmiany w ofercie. Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych dostępne są już w najniższej taryfie Start za jedyne 29,99 zł w opcji bez telefonu lub za 49,99 zł z telefonem. W odpowiedzi na potrzeby klientów T-Mobile zwiększa również pakiety danych –od teraz na użytkowników najpopularniejszych taryf Comfort, Relax, Multi oraz Max czeka nawet do 10 GB Internetu.

Z myślą o klientach
Od teraz w T-Mobile na klientów czeka prostsza oferta i tym samym prostsza  faktura. Operator zrezygnował z dodatkowych opłat, dzięki czemu tylko klienci T-Mobile nie poniosą dodatkowych kosztów, m.in., za papierową fakturę czy brak płatności w terminie. Koszty nie wzrastają również dla tych klientów, którzy nie przenoszą numeru a zawiązują umowę na zupełnie nowy. T-Mobile gwarantuje najlepszą cenę oraz najprostszą ofertę na rynku.

Jump 3 w 1 dla najbliższych
Taryfa Jump 3 w 1 to propozycja którą docenią zwłaszcza ci klienci, którym zależy na łatwej kontroli kosztów. W ramach jednej opłaty abonamentowej na każdą z 3 kart SIM użytkownicy otrzymają nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (w tym również na numery stacjonarne), nielimitowane SMS-y/MMS-y i dla każdego oddzielny pakiet  5 GB Internetu.

Oferta jest dostępna w dwóch opcjach:

  • 3 karty SIM bez telefonu za 74,97 zł miesięcznie
  • 2 karty SIM + 1 karta SIM z telefonem w bardzo atrakcyjnym abonamencie 84,97 zł miesięcznie.

W ofercie dostępne są nowoczesne smartfony np. Huawei P8 Lite lub Samsung Galaxy J5 już od 9 zł.

Powyższe propozycje dostępne będą od 1 marca we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile, zarówno do nowych, jak i obecnych klientów.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2601 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum