Blog BazaTelefonów.pl
 

Przenieś numer do JA+ Abonament i zyskaj nawet 9 miesięcy abonamentu za darmo!

Operatorzy 2016-03-08 11:34

Od dziś nowi klienci Plusa mogą zyskać nawet dziewięć miesięcy abonamentu za darmo! Wystarczy tylko przenieść swój numer i skorzystać z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją PlusBanku „Bonus Plus w programie smartDOM”.

Od 8 marca dostępna jest nowa promocja Plusa przygotowana z myślą o klientach, którzy wybiorą ofertę JA+ Abonament i przeniosą swój numer z innej sieci. Otrzymają oni trzy miesiące abonamentu gratis, a jeśli dodatkowo skorzystają z najnowszej promocji PlusBanku mogą osiągnąć jeszcze więcej korzyści, bo kolejne sześć miesięcy abonamentu za darmo!
 
W ramach promocji „Bonus Plus w programie smartDOM”, klienci, którzy założą konto w PlusBanku mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na usługi w sieci Plus. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 złotych zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39,99 zł abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo, a później w obniżonej opłacie 29,99 zł miesięcznie. Klient, który przeniósł swój numer do Plusa z innej sieci otrzymuje więc łącznie aż dziewięć miesięcy abonamentu za darmo!

Wraz z nową ofertą dostępny jest nowoczesny smartfon LG K10 z dużym ekranem HD o przekątnej aż 5,3’’, dzięki czemu można swobodnie korzystać z konta bankowego za pomocą telefonu. Telefon można nabyć już za 0 zł na start, w ratach 25 zł miesięcznie.

Oferowane przez PlusBank Konto Plus to nowoczesny rachunek bankowy proponowany abonentom Plusa i Cyfrowego Polsatu zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z usług płatniczych i transakcyjnych. Jest on szczególnie atrakcyjny dla klientów indywidualnych, którzy poszukują narzędzi pozwalających na swobodne zarządzanie gotówką, również przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych.

W ramach Konta Plus nie pobierane są opłaty m.in. za:

  • prowadzenie konta,
  • wydanie karty debetowej,
  • użytkowanie karty,
  • przelewy przez Internet,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto Plus można otworzyć w wybranym punkcie sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, Oddziale PLUS BANK S.A. oraz poprzez dedykowany formularz na www.plusbank.pl.

Szczegółowe informacje o promocji „Bonus Plus w programie smartDOM” dostępne są w Regulaminie Promocji, na stronach www.plus.pl i www.plusbank.pl oraz w punktach sprzedaży Plusa.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 2527 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum