Blog BazaTelefonów.pl
 

Platforma SerwerSMS.pl partnerem PayU

Inne 2016-03-15 14:55

Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła współpracę  z PayU. Z tej okazji  lider SMS-owego rynku marketingu w Polsce przygotował specjalną ofertę dla Partnerów PayU. Informacja ta z pewnością ucieszy wszystkich znających mechanizm i doceniających efektywność mobilnego marketingu. Nie tylko właścicieli e-sklepów, ale każdy podmiot, który w szybki i bezpośredni sposób chce dotrzeć ze swoją ofertą do klientów.

Współpracujący z PayU będą mogli przetestować usługi proponowane przez SerwerSMS.pl. i ocenić ich funkcjonalność. Będą mieli możliwość m.in.: prowadzenia dwukierunkowej, masowej komunikacji z klientem, informowania go o promocjach i wyprzedażach, czy dokonania analizy otrzymanych raportów z doręczeń wiadomości oraz statystyk. Żeby skorzystać z oferty wystarczy wejść na stronę http://benefity.payu.pl dalej przez zakładki Generowanie sprzedaży i Kampanie reklamowe, wybrać usługę i pobrać kod.

Jak mówi Daniel Zawiliński, CMO Platformy SerwerSMS.pl: „Usługi dostępne w ramach Platformy SerwerSMS.pl pozwalają na prowadzenie profesjonalnej komunikacji w biznesie, przez instytucje publiczne oraz w obszarze B2C. Powiadomienia SMS mogą być zarówno głównym narzędziem, jak i doskonałym uzupełnieniem działań sprzedażowych, kampanii promocyjnych, a nawet reklamowych”.

Z promocyjnej oferty SerwerSMS.pl mogą korzystać wszystkie firmy, które mają wdrożony system płatności PayU. Jak mówi Edyta Ziajowska, Dyrektor Marketingu PayU: „Mamy nadzieję, że oferta naszego nowego Partnera w Systemie Benefitowym PayU pozwoli naszym klientom biznesowym wybrać najskuteczniejszy sposób wykorzystania kanałów tekstowych, głosowych i video w prowadzonych działaniach marketingowych i tym samym zwiększyć sprzedaż oferowanych przez nich produktów i usług.”

Źródło: SerwerSMS.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2512 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum