Blog BazaTelefonów.pl
 

Powerbank na paluszki

Gadżety 2016-03-16 09:54

Firma Maxell uzupełniła ofertę swoich banków energii o nowy model. AA Battery Powerbank nie został wyposażony w akumulator litowo-jonowy, jak większość podobnych urządzeń, a zasilany jest czterema bateriami typu AA. To rozwiązanie pozwoli doładować baterię smartfonu wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest mocno ograniczony.

Powerbank jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, aparaty cyfrowe, czytniki e-booków, głośniki mobilne), których baterie ładowane są za pomocą złącza microUSB. W obudowie urządzenia znalazło się miejsce na port USB, włącznik oraz cztery diody LED informujące o stanie naładowania baterii.

Pojemność powerbanka będzie zatem zależna od pojemności baterii, jakie w nim wykorzystamy. Bank energii tego rodzaju to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy bardzo długo nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego, które umożliwiłoby uzupełnienie zapasu energii w powerbanku - ot choćby podczas kilkudniowych wypadów w góry. Kompaktowe rozmiary banku energii, sprawiają, że zmieści się on zarówno w torbie na laptopa, bagażu podręcznym, jak i kieszeni spodni. Dzięki temu użytkownik może bezstresowo korzystać z tabletu lub smartfonu wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest ograniczony.

Produkt dostępny jest w kolorze czarnym, a w zestawie oprócz urządzenia, znajdują się również cztery baterie AA oraz kabel USB.

Nowość marki Maxell objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Maxell

Wojtek Konopa, wyświetlono 2705 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum