Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa oferta JA+ Mix - zawsze masz wszystko czego potrzebujesz!

Operatorzy 2016-03-22 10:17

Od wtorku 22 marca wchodzi w życie nowa oferta JA+ Mix. To oferta z rozmowami, SMS-ami oraz Internetem i darmowym dostęp do Facebooka w każdym doładowaniu - po prostu „full opcja”!

Nowy JA+ Mix to kompleksowa oferta, w której klient otrzymuje wszystko czego najbardziej potrzebuje. W każdym doładowaniu są dostępne rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y bez limitu oraz pakiet internetowy. Liczba minut oraz wielkość pakietu zależy od wysokości doładowania, a w doładowaniu 60 zł są to rozmowy bez limitu i 4 GB. Dodatkowo przez cały kontrakt można bez ograniczeń korzystać z darmowego Facebooka.

* Pakiet kontraktowy odnawia się przy każdym doładowaniu kontraktowym lub wyższym.
** Pakiet cykliczny odnawia się co 30 dni pod warunkiem zapewnienia wystarczających  środków na koncie.

Ofertę można dowolnie modyfikować i układać, jak się chce. Każdy pakiet może być w dowolnym momencie wyłączony, a na jego miejsce można włączyć inne usługi.

Nowa oferta jest dostępna w opcji standardowej ze stałą kwotą 24 doładowań oraz elastycznej z tańszymi cenami telefonów.

Klienci wybierający nową ofertę w wersji bez telefonu otrzymują rabat w wysokości 10 zł, dzięki czemu zasilają się niższą kwotą, a korzystają z takich samych usług jak w doładowaniu standardowym. Dodatkowo zawierają umowę na tylko 18 obowiązkowych doładowań kontraktowych.

Osoby, które przeniosą z innej sieci swój numer do JA+ Mix otrzymają bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego przez pierwszych 6 doładowań.

Wraz ze startem nowej oferty JA+ MIX wycofana zostaje oferta Plush Mix i nie będzie już ona dostępna dla nowych klientów, a klientom przedłużającym umowę oferowany będzie mix Plusa.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 2501 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum