Blog BazaTelefonów.pl
 

SMS-y usprawnią komunikację podczas konferencji TEDxWarsaw

Inne 2016-03-22 11:48

Firma Infobip specjalizująca się w masowej wysyłce SMS-ów podjęła współpracę z TEDxWarsaw, warszawską edycją znanej na całym świecie marki konferencji, podczas której występujący dzielą się swoimi niezwykłymi historiami. Organizatorzy TEDxWarsaw wykorzystają krótkie wiadomości tekstowe do usprawniania komunikacji między wolontariuszami oraz prelegentami przed i w trakcie siódmej edycji konferencji, która odbędzie się 31 marca w centrum POLIN w Warszawie.

TEDxWarsaw to doroczna konferencja, podczas której kreatywni aktywiści, animatorzy, influencerzy, inżynierowie, artyści i inni niesamowici ludzie dzielą się swoimi pomysłami w myśl hasła Ideas Worth Spreading. Każdy z prelegentów TEDx ma maksymalnie 18 minut, aby  przedstawić wybrany przez siebie temat w sposób możliwie najbardziej angażujący widzów. Siódma edycja TEDxWarsaw zgromadzi na scenie wyjątkowych ludzi dzielących się genialnymi pomysłami, doświadczeniami oraz ideami, które spowodują, że uczestnikom spotkania z wrażenia mocniej zabiją serca.  Zapisy na to wydarzenie zostały już zamknięte, wkrótce poznamy pełną listę mówców. Sylwetki pierwszych gości zostały już zaprezentowane na fanpage TEDxWarsaw.

„W najbliższej edycji TEDxWarsaw weźmie udział kilkuset uczestników oraz kilkanaścioro występujących, a wydarzenie będzie trwało cały dzień. To bardzo duże przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym i logistycznym, dlatego cieszymy się, że jego organizatorzy sięgnęli po nasze rozwiązania, aby usprawnić komunikację w ramach swojego zespołu oraz z partnerami zewnętrznymi. Z doświadczenia wiemy, że SMS-y dobrze sprawdzają się na konferencjach ze względu na niezawodność oraz szybkość dostarczania. Od lat jestem wielkim fanem marki TED, na bieżąco śledzę inspirujące wykłady gości z całego świata. Jestem szczęśliwy, że dzisiaj możemy dołożyć naszą cegiełkę do organizacji kolejnej warszawskiej, organizowanej lokalnie edycji tego niezwykłego spotkania.” – powiedział Marcin Papiński, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Infobip. 

„Cieszę się na współpracę między TEDxWarsaw a Infobip, w tym w szczególności z Marcinem Papińskim. Jestem przekonany, że zapewniana przez Infobip łatwość, szybkość i możliwość personalizacji komunikacji z naszymi gośćmi i wolontariuszami wpłynie pozytywnie na doświadczenie wszystkich uczestników. Jednocześnie Marcin będzie wspierał nasz zespół kreatywnie swoim doświadczeniem wyniesionym z dziesiątek wydarzeń, w których regularnie uczestniczy. Taka dodatkowa perspektywa stanowi niezwykle wartościowy element przy planowaniu TEDx’a. Na nasze wydarzenie przychodzi się dla kompleksowego doświadczenia, w skład którego wchodzą nie tylko występy gości, ale i aktywności w czasie długich przerw. TEDxWarsaw nie jest jeszcze jedną konferencją. To spotkanie, które za każdym razem pozytywnie zaskakuje uczestników.” – powiedział Adam Liwiński, Head of Administration, TEDxWarsaw.

TEDx to program lokalnych, organizowanych niezależnie wydarzeń w formacie TED, podlegających zasadom licencyjnym. Do dzisiaj w różnych krajach na całym świecie odbyło się ponad 15000 wydarzeń pod marką TEDx. W samej Warszawie ponad 20 wydarzeń TEDx zgromadziło tysiące uczestników. Udział w konferencji jest bezpłatny. Publiczność jest wybierana przez organizatorów spośród nadesłanych zgłoszeń, co pozwala stworzyć zróżnicowane audytorium wszystkich grup wiekowych i zawodów.

Źródło: In Fact PR

Wojtek Konopa, wyświetlono 2186 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum