Blog BazaTelefonów.pl
 

Zmień sposób w jaki patrzysz na świat - nowa kampania Huawei

Inne 2016-03-24 09:48

Huawei rozpoczął nową globalną kampanię teaserową „CHANGE THE WAY YOU SEE THE WORLD”. Na specjalnej stronie internetowej zobaczmy przedsmak nowości, którą producent zaprezentuje 6 kwietnia. Już wkrótce internet zaleje fala hashtagów #OO. Co kryje się za tym tajemniczym znakiem? Wielkie odliczanie właśnie się rozpoczęło.

Na stronie internetowej kampanii uruchomiono zegar, którego licznik wyzeruje się 6 kwietnia. Tego dnia Huawei zaprezentuje nowość, która zmieni świat użytkowników smartfonów na całym świecie.
Kampania „CHANGE THE WAY YOU SEE THE WORLD” ma na celu zainteresowanie konsumentów i mediów nowym produktem Huawei, który przedstawia zupełnie nowe podejście do kreatywnego wykorzystywania urządzeń mobilnych.

Na stronie consumer-campaign.huawei.com/oo/ ukazał się krótki, dynamiczny teaser oraz artystyczne zdjęcia prezentujące fragmenty smarftonu. Materiały uchylają rąbka tajemnicy na temat innowacji Huawei. Intrygujące hasło: for anyone with a creative eye wprowadza w specyfikę nowego produktu. Kampanię na bieżąco można śledzić na Instagramie: instagram.com/huaweiconsumer/?hl=en oraz zapisując się do newslettera.
 
Kolejne wiadomości będą ujawniane w miarę zbliżania się do kluczowej daty 6.04.2016 r.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 2159 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum