Blog BazaTelefonów.pl
 

Philips Xenium V377 już w Play. Słuchawki dla pierwszych klientów

Telefony 2016-03-24 14:10

Philips Xenium V377 to przede wszystkim potężna bateria i energooszczędne komponenty. Akumulator o pojemności aż 5000mAh, energooszczędne podzespoły, technologia Xenium oraz fizyczny przycisk oszczędzania energii pozwalają nawet na 47 dni pracy w trybie czuwania, lub odtwarzanie 3150 utworów muzycznych bez przerwy*. Kiedy już przyjdzie naładować telefon, technologia fast charge oraz ładowarka o natężeniu 2A znacznie skrócą ten proces. Już nigdy brak energii nie „przywiąże cię do gniazdka”.

Philips Xenium V377

Charakterystyczna obudowa z czerwonymi akcentami zwraca na siebie uwagę powściągliwym, a równocześnie nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Pięciocalowy ekran HD IPS zapewnia świetną jakość szczegółów i odwzorowanie kolorów, przy równoczesnym niskim zużyciu energii.
 
Philips Xenium V377 pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1. Jeśli chodzi o podzespoły, to urządzenie napędza czterordzeniowy procesor 1,3 GHz współpracujący z 1 GB pamięci RAM, który zapewni płynne działanie aplikacji.  Wbudowane 8 GB pamięci, które można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB dzięki slotowi kart microSD, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci miejsca na muzykę, zdjęcia i dokumenty. Aparat fotograficzny wyposażony we flesz, autofokus i matrycę 5 Mpix zapewni dobrą jakość zdjęć nawet w gorszych warunkach oświetleniowych.
 
Warto już teraz zdecydować się na zakup Philips Xenium V377. Dla pierwszych osób, które kupią telefon w sklepie internetowym Play, producent i operator przygotowali miłą niespodziankę: wysokiej klasy słuchawki SHL3565 marki Philips, aby móc cieszyć się dźwiękiem w najwyższej jakości i przesłuchać nawet 3150 utworów bez przerwy i konieczności ładowania urządzenia.

Źródło: Philips

Wojtek Konopa, wyświetlono 2387 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum