Blog BazaTelefonów.pl
 
Smartwatch dla dzieci z funkcją SOS Gadżety 2016-04-29 21:29 przez Wojtek Konopa

Na sezon letni MyKronoz przygotowuje model dla miłośników sportu, którzy chcieliby połączyć funkcjonalność opaski i bardziej zaawansowanego smartwatcha. Dlatego prócz np. mierzenia pulsu czy liczby spalonych kalorii, zegarek ten umożliwi także - dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi - bezpośrednie przyjmowanie rozmów telefonicznych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Credit Agricole wdrożył aplikację mobilną Aplikacje 2016-04-29 20:07 przez Wojtek Konopa

Credit Agricole wdrożył aplikację mobilną. Serwis umożliwi korzystanie z rachunków osobistych, kart kredytowych i produktów oszczędnościowych. Na rynku wyróżnia go nowoczesny i niestandardowy dla sektora finansowego interfejs. CA24 mobile to aplikacja, która w prosty i intuicyjny sposób pozwoli klientom banku Credit Agricole przenieść finanse do kanału mobilnego. W serwisie znajdziemy funkcjonalności i rozwiązania niezbędne dla mobilnie bankujących użytkowników. Dla Credit Agricole to pierwszy krok w budowie multikanałowego ekosystemu opieki finansowej dla klientów banku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Internet światłowodowy Orange w kolejnych 10 miastach Internet, Operatorzy 2016-04-29 20:02 przez Wojtek Konopa

W najbliższych tygodniach z superszybkiego internetu światłowodowego Orange będą mogli korzystać mieszkańcy kolejnych 10 miast w Polsce: Bielsku-Białej, Częstochowie, Gdyni, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Olsztynie, Radomiu, Rzeszowie, Toruniu i Włocławku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sześć aplikacji mobilnych do nauki języków obcych Aplikacje 2016-04-29 10:58 przez Wojtek Konopa

Wraz z rozwojem nowych technologii powstają nowe sposoby związane z nauką języków obcych. W ostatnich latach pojawiło się wiele aplikacji mobilnych na smartfony, które pomagają nauczyć się lub przynajmniej podszkolić ich znajomość.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung zmienia dziennikarstwo sportowe Gadżety, Inne 2016-04-29 10:46 przez Wojtek Konopa

Polscy dziennikarze sportowi zostaną wyposażeni w kamery Gear 360, gogle GearVR i smartfony Galaxy S7. Dzięki temu będą mogli pokazywać swoim Czytelnikom i Widzom relacje z wydarzeń sportowych w zupełnie nowy, angażujący odbiorców sposób.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Już ponad 90% populacji w zasięgu sieci LTE od T-Mobile Internet, Operatorzy 2016-04-28 16:34 przez Wojtek Konopa

Dzięki uzyskanym podczas ostatniej aukcji częstotliwościom z zakresu 800 MHz i 2600 MHz możemy szybciej rozbudowywać sieci LTE zarówno w zakresie pokrycia jak i jej pojemności. Z punktu widzenia klienta zastosowanie niższych częstotliwości oznacza lepszy zasięg, także w budynkach dzięki lepszej propagacji częstotliwości 800 MHz.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najlepsze książki do czytania i słuchania w prezencie od Samsunga i Legimi Inne 2016-04-28 16:31 przez Wojtek Konopa

Od dziś - 28 kwietnia 2016 - użytkownicy smartfonów i tabletów Samsung mogą skorzystać z wyjątkowej oferty Książki w chmurze Legimi. Posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymają w prezencie nawet 6-miesięczny dostęp do tysięcy książek, które można i słuchać i czytać.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Inteligentny dom – jak się z nim porozumieć? Technologie 2016-04-28 13:09 przez Wojtek Konopa

Automatyczne sterowanie urządzeniami domowymi w inteligentnym domu to już nie wymysł rodem z filmów o przyszłości, a nieuchronna rzeczywistość, którą biorą na poważnie najwięksi gracze z branży technologicznej, jak Apple, Google, GE czy Microsoft. Rynek ten jest szacowany na dziesiątki miliardów dolarów. Nic dziwnego; inteligentne domy to obietnica nie tylko bezpieczeństwa i wygody, ale także oszczędności dla właścicieli.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Teraz testuj najszybszy Internet LTE dwa razy dłużej Operatorzy 2016-04-28 10:27 przez Wojtek Konopa

Teraz nawet przez 14 dni każdy może sprawdzić jak działa najszybszy mobilny Internet w Polsce – od czwartku 28 kwietnia wydłużony zostaje okres, w którym można testować LTE sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu. Promocja jest dostępna we wszystkich punktach sprzedaży obu operatorów, a jedyny koszt to opłata aktywacyjna 9 zł!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Będzie taniej! Od 30 kwietnia nowe opłaty roamingowe Inne, Operatorzy 2016-04-28 09:18 przez Wojtek Konopa

Od 30 kwietnia 2016 r. nastąpi ujednolicenie i obniżenie kosztów połączeń pomiędzy krajami Unii Europejskiej, dzięki temu za połączenia roamingowe możemy płacić mniej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolorowe opaski Garmin vívofit 3 Gadżety 2016-04-26 18:49 przez Wojtek Konopa

Rozpocznij aktywne życie z opaską Garmin vívofit 3, która zmotywuje Cię do regularnego ruchu. Wyznaczy spersonalizowany cel liczby kroków na każdy dzień i zmobilizuje, abyś go osiągnął. Możesz ją połączyć z pulsometrem, aby rejestrować tętno podczas treningów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telefonica ze wsparciem Check Pointa Inne 2016-04-26 15:48 przez Wojtek Konopa

Nowa oferta hiszpańskiego operatora zapewnia ochronę smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym iOS i Android, używanych w przedsiębiorstwach dowolnej wielkości, przed zagrożeniami cybernetycznymi rozpowszechnionymi w ogólnoświatowym środowisku mobilnym.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Logi BASE: najłatwiejszy sposób ładowania iPada Pro Gadżety 2016-04-26 15:40 przez Wojtek Konopa

Firma Logitech przedstawia – stację dokującą ze złączem Smart Connector dla 12,9 lub 9,7 calowego iPada Pro, która umożliwia nowy sposób ładowania, bez konieczności przerywania pracy na urządzeniu. Logi BASE pozwala ustawić dogodny kąt nachylenia tabletu w trakcie pisania czy oglądania filmów. Pełne wykorzystanie potencjału iPada Pro stało się właśnie wygodniejsze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wielki powrót T-Mobile Electronic Beats Inne 2016-04-26 15:06 przez Wojtek Konopa

T-Mobile rozszerza formułę projektu Electronic Beats o aktywności w nowych obszarach. W jego ramach stworzono unikalną platformę dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu życia – electronicbeats.pl – na której użytkownicy będą mogli na bieżąco śledzić społeczność Electronic Beats, znajdą wywiady z artystami, relacje z wydarzeń, a także internetową telewizję Electronic Beats TV, dostępną całą dobę. Ważnym elementem będą także tegoroczne festiwale Audioriver, OFF i Up To Date, na których pojawią się  sceny T-Mobile Electronic Beats.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung wprowadza aplikację chroniącą wzrok Aplikacje 2016-04-26 15:04 przez Wojtek Konopa

Każdego dnia spędzamy wiele godzin patrząc w ekrany naszych smartfonów i tabletów. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak poprawnie powinno korzystać się z tych urządzeń, aby nie narażać się na problemy ze wzrokiem. Aplikacja Samsung Safety Screen pomaga użytkownikom urządzeń mobilnych utrzymywać optymalną odległość ekranu od oczu, co jest niezwykle ważne dla ich zdrowia. Szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GG Dysk tylko do do 30 czerwca Inne 2016-04-26 01:42 przez Wojtek Konopa

Z powodu niewystarczającego zainteresowania rezygnujemy z funkcjonalności GG Dysk. Usługa będzie dostępna do 30 czerwca 2016 r. Po tej dacie wszelkie dane znajdujące się na GG Dysku zostaną usunięte.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wspólny projekt słuchawek sportowych marek JBL i Under Armour Gadżety 2016-04-25 20:16 przez Wojtek Konopa

JBL i Under Armour – marki przodujące w wyznaczaniu nowych standardów w swoich dziedzinach – prezentują wspólnie opracowane bezprzewodowe słuchawki sportowe. Ich znakiem rozpoznawczym jest doskonałe brzmienie JBL oraz na wskroś sportowy charakter właściwy produktom Under Armour.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
6 wskazówek, jak wdrożyć udaną kampanię SMS Inne 2016-04-25 17:54 przez Wojtek Konopa

SMS  jako narzędzie od lat jest częścią działań marketingowych adresowanych przez firmy bezpośrednio do konsumentów. Do korzystania z krótkich wiadomości tekstowych marketingowców zachęcają m.in. wysoki wskaźnik przeczytanych SMS-ów, niski koszt wysyłania komunikatów oraz pewność, że przekaz trafia we właściwym czasie do właściwej grupy odbiorców.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wraca HAPPY DAYS i dwa razy więcej GB w pakiecie podstawowym w e-sklepie Plusa Operatorzy 2016-04-25 17:52 przez Wojtek Konopa

Znów można mieć Internet LTE z dwa razy większym pakietem podstawowym. Od dziś w Sklepie Internetowym Plusa ponownie jest dostępna specjalna promocja HAPPY DAYS, a w niej aż 100 GB nawet za 30 zł!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przenieś numer do Virgin Mobile - nowa reklama Operatorzy 2016-04-22 13:29 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
B&O PLAY A1 - Najmniejszy głośnik mobilny w rodzinie Gadżety 2016-04-22 12:12 przez Wojtek Konopa

Nowy Beoplay A1 to najmniejszy głośnik Bluetooth jaki został do tej pory stworzony dla B&O Play. Przeznaczony do użycia w podróży, zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Cecilie Manz, wygodnie mieści się w dłoni i oferuje znacznie więcej niż wynikałoby z jego niewielkich rozmiarów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa oferta Plush na Kartę Operatorzy 2016-04-22 11:19 przez Wojtek Konopa

Plush na Kartę z nową ofertą. Nadal „bez konsekwencji”, z większymi pakietami internetowymi oraz  jasnymi co do zasad zestawami usług. Od 22 kwietnia dostępne będą nowe taryfy marki stworzonej specjalnie dla młodych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
JAM Replay - muzyka w plenerze Gadżety 2016-04-22 10:11 przez Wojtek Konopa

Rynek głośników mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie. Jednym z producentów takich urządzeń jest JAM, który w swoim portfolio może pochwalić się między innymi głośnikami o ciekawym, nowoczesnym designie czy produktami o niewielkich gabarytach stylizowanymi na sprzęt retro.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Czego jeszcze nie wiesz o miniaturowych projektorach LED? Gadżety 2016-04-21 15:09 przez Wojtek Konopa

Miniaturowe, kieszonkowe projektory LED stają się coraz popularniejsze. Jednak nie każdy wie, w jaki sposób wyświetlają one obraz oraz jakie inne dodatkowe funkcje oferują najnowsze modele. Projektor to urządzenie służące do wyświetlania obrazu na ścianie lub ekranie. Składa się z lampy emitującej światło, elementu tworzącego obraz oraz optyki, która umożliwia kontrolę ostrości i wielkości wyświetlanego obrazu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kampania Real Time Marketing – jak wykorzystać w niej SMS-y? Inne 2016-04-21 13:32 przez Wojtek Konopa

Real Time Marketing to przede wszystkim działanie i reagowanie w czasie rzeczywistym na otaczające nas trendy i odpowiadanie na potrzeby i oczekiwania użytkowników. Najczęściej słyszy się o kampaniach RTM z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Jednak algorytm Facebooka w znacznej mierze ogranicza tzw. reach w celu stosowania kolejnych odpłatnych działań promocyjnych. Jak zatem prowadzić działania w czasie rzeczywistym poza social media? Warto w takiej sytuacji rozważyć inne dostępne narzędzia, a jednym z nich może być SMS, który charakteryzuje się dotarciem (open rate) przekraczającym 90%. W jaki sposób wykorzystać go do kampanii RTM?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GVC3200 - innowacyjny system do wideokonferencji od Grandstream Gadżety 2016-04-21 11:27 przez Wojtek Konopa

Grandstream oferuje małym i średnim firmom zaawansowany system do konferencji wideo w jakości Full HD. GVC 3200 jest zgodny ze wszystkimi platformami do konferencji wideo SIP oraz najbardziej popularnymi aplikacjami konferencyjnymi, takimi jak Skype, Skype for Business, Google Hangouts czy Microsoft Lync.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash Operatorzy 2016-04-21 09:51 przez Wojtek Konopa

Klienci usług na kartę w sieci Virgin Mobile mogą już dokonywać natychmiastowych zasileń przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można zarówno własny telefon, jak i każdej innej osoby, która korzysta z usług tego operatora.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TRANSCEND JetDrive Go 500 Gadżety 2016-04-21 09:07 przez Wojtek Konopa

Stworzenie kopii zapasowej bądź skopiowanie danych z iPhone’a na MacBooka staje się łatwe i szybkie dzięki nowemu, poręcznemu pendrive’owi JetDrive Go 500 od TRANSCEND.

TRANSCEND JetDrive Go 500

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy przenośny głośnik z PowerBankiem od firmy Lark Gadżety 2016-04-20 20:14 przez Wojtek Konopa

Firma Lark Europe producent popularnej elektroniki użytkowej poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego bezprzewodowego głośnika Lark FreeSound 5.0BT.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rekordowe wyniki ZTE. Ponad 56 mln sprzedanych smartfonów i 100 miliardów juanów przychodu w 2015 roku. Inne 2016-04-19 11:34 przez Wojtek Konopa

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz mobilnych technologii telekomunikacyjnych ogłosił wyniki finansowe za ubiegły rok. Przychody osiągnęły najwyższy poziom w historii ZTE i wyniosły 100 miliardów juanów (59 miliardów złotych)*.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myPhone Infinity IIS w cenie 599 zł w Biedronce Telefony 2016-04-19 10:08 przez Wojtek Konopa

Po udanej premierze pierwszej serii modeli z kategorii premium – myPhone Infinity oraz myPhone Infinity II LTE – polski producent ma przyjemność zaprezentować ich następcę - myPhone Infinity IIS. Wysoka jakość podzespołów oraz niebanalny design podążający za najnowszymi trendami na świecie, sprawiają, że prezentowany model jest jednym z najlepszych smartfonów w ofercie myPhone.

myPhone Infinity IIS

» więcej
Komentarze: 1
TP-LINK Archer C2600 – przyspiesz swoje Wi-Fi Gadżety, Internet 2016-04-19 08:33 przez Wojtek Konopa

Wydajność domowej sieci Wi-Fi nie zależy tylko od szybkości deklarowanej przez dostawcę internetu i używanych komputerów. Istotną rolę w układance odgrywa router, którego potencjał nierzadko przekracza możliwości doprowadzonego do domu kabla. Pozwala to, między innymi, na błyskawiczną wymianę plików wewnątrz sieci. Archer C2600 to propozycja od TP-LINK dla wszystkich, którzy wykorzystują ten potencjał w całości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Play promuje legalny streaming Operatorzy 2016-04-18 13:27 przez Wojtek Konopa

20 kwietnia br. odbędzie się największe święto muzyki w Polsce, czyli rozdanie nagród Fryderyki 2016, którego oficjalnym partnerem muzycznym stał się TIDAL w sieci PLAY.  Wśród nominowanych znajdziemy artystów, którzy umiejętnie wykorzystują internet do promocji swojej twórczości. Stąd często złudne przekonanie, że za ich muzykę nie trzeba płacić. Play przypomina, że tylko dzięki legalnym źródłom muzyki artyści otrzymują wynagrodzenie za swoją twórczość.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Za pierwsze doładowanie 100% więcej Operatorzy 2016-04-18 12:58 przez Wojtek Konopa

Od dziś użytkownicy usług „na kartę" i mix w sieci Plus mogą otrzymać aż 100% więcej wartości zasilenia za pierwsze doładowanie w kanale bankowo-internetowym. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Aby go otrzymać należy po raz pierwszy zasilić swoje konto kwotą w wysokości 5-99 zł za pośrednictwem kanału internetowego. Promocja trwa do odwołania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ZTE Blade V6 w nowej cenie w Media Expert Telefony 2016-04-18 11:32 przez Wojtek Konopa

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych wprowadza do oferty Media Expert model ZTE Blade V6 w niżej cenie. ZTE Blade V6 wyróżnia smukła (142x69,5x6,8 mm) i solidna obudowa wykonana z wysokiej jakości metalu i szkła 2,5D. Dzięki aluminium jest nie tylko elegancki, ale również odporny na wszelkie zarysowania. Smartfon wyposażony został w 2GB pamięci RAM i 5 calowy wyświetlacz HD (1280x720 pikseli).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja Onet – nowa nazwa, wygląd i funkcje Aplikacje 2016-04-18 10:43 przez Wojtek Konopa

Grupa Onet-RAS Polska udostępniła nową wersję aplikacji Onet dla telefonów, tabletów i urządzeń z systemem iOS oraz Android. Aplikacja po aktualizacji zyskała m.in. nowy wygląd, możliwość większej personalizacji, nowe sekcje z informacjami oraz nowy odtwarzacz video, który pozwala na odtwarzanie transmisji i programów na żywo z Onetu bezpośrednio w aplikacji na każdym urządzeniu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Piractwo największą plagą rynku ebooków Inne 2016-04-18 10:20 przez Wojtek Konopa

Nawet 50% e-czytelników w Polsce może pozyskiwać ebooki z nielegalnych źródeł pokazują wyniki badania zrealizowanego przez firmę Virtualo i Instytut GRAPE Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. Dla porównania z badań przeprowadzonych w 2015 roku w Wielkiej Brytanii wynika, iż tylko 1 % czytelników pozyskuje ebooki z nielegalnych zasobów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowości w IKO – i bankowanie staje się łatwiejsze! Aplikacje, Inne 2016-04-15 14:56 przez Wojtek Konopa

Aplikacja mobilna IKO zyskała nowe funkcje. Można nią teraz wykonać przelew na telefon do osób korzystających z BLIK w innych bankach, co pozwala na natychmiastowe przesyłanie pieniędzy. Kolejne zmiany to: personalizacja aplikacji umożliwiająca zarządzanie ekranem głównym, przycisk skrótów do najczęstszych funkcji oraz logowanie jednym dotknięciem palca. Obecnie z aplikacji mobilnej Banku korzysta 570 tys. użytkowników, którzy doceniają użyteczność oraz bezpieczeństwo IKO.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Piszesz SMS-a? Nie jedź! Jutro obchodzimy Dzień Bezpiecznej Jazdy Inne 2016-04-15 11:45 przez Wojtek Konopa

Na zlecenie firmy Infobip specjalizującej się w masowej wysyłce SMS-ów przeprowadzono badania, w których 45% kierujących zadeklarowało, że w czasie jazdy patrzą na ekran telefonu komórkowego, 34% badanych przyznało się do prowadzenia w tym czasie rozmów telefonicznych a 21% do wysyłania lub odbierania SMS-ów. Według ekspertów brytyjskiego Transport Research Laboratory, kierowcy korzystający z telefonu w czasie jazdy mają mocno obniżoną koncentrację i są znacznie bardziej niebezpieczni na drodze, niż np. nietrzeźwi kierujący.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Intenso: nigdy nie stracisz mocy Gadżety 2016-04-15 09:20 przez Wojtek Konopa

Sytuacja, w której przez długi czas nie można nigdzie podładować telefonu wydaje się w dzisiejszych realiach czymś niewyobrażalnym. Nie wszyscy jednak mają ochotę w razie potrzeby na bieganie po kafejkach i szukania gniazdka, z którego można skorzystać. Rozwiązaniem problemu może być zainwestowanie w Power Bank.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NaviExpert 10 pomoże zaparkować i rozdaje vouchery na darmowe tankowanie Aplikacje, GPS 2016-04-14 14:30 przez Wojtek Konopa

Kierowcy w polskich miastach narzekają przede wszystkim na korki, ale coraz częściej także na problemy ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. Z pomocą przychodzi nawigacja NaviExpert, która nie tylko skutecznie omija korki, ale od najnowszej wersji skraca także czas poszukiwania odpowiedniego parkingu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
VoLTE i VoWiFi w sieci T-Mobile coraz bliżej Operatorzy 2016-04-14 11:59 przez Wojtek Konopa

VoLTE i VoWiFi to technologie najbliższej przyszłości, które ułatwią życie klientom i poprawią jakość korzystania z usług telefonii komórkowej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe wersje aplikacji FRITZ! na iOS i Android Aplikacje 2016-04-14 10:44 przez Wojtek Konopa

Firma AVM nie tylko cały czas wzbogaca swą ofertę o kolejne urządzenia sieciowe FRITZ!, ale również dba o rozwój swych darmowych aplikacji FRITZ!. Właśnie ukazały się nowe wersje aplikacji dostępnych zarówno na system Android oraz iOS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cyberbezpieczeństwo w erze inteligentnych miast i Internetu rzeczy Ciekawostki, Technologie 2016-04-14 09:55 przez Wojtek Konopa

Systemy nawigacji samochodowej analizujące natężenie ruchu, kamery wykrywające śmieci w miejscach publicznych czy samoregulujące się lampy uliczne. To tylko kilka rozwiązań, które wraz z wdrażaniem idei inteligentnych miast oraz Internetu rzeczy, mogą stać się powszechne. Wraz z nimi pojawią się nowe rodzaje zagrożeń.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Hykker Mood BT w Biedronce Gadżety 2016-04-14 08:32 przez Wojtek Konopa

Kolejna nowość marki Hykker na rynku! Tym razem do sprzedaży trafi głośnik bezprzewodowy Mood BT. Produkt dostępny będzie od 14 kwietnia w sieci sklepów Biedronka na terenie całej Polski.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kindle Oasis – najlepszy i najlżejszy czytnik Kindle w historii Gadżety 2016-04-13 15:05 przez Wojtek Konopa

Osiem lat temu Amazon wprowadził na rynek pierwszy czytnik Kindle, który całkowicie zmienił podejście do czytania książek. Od tego czasu Amazon prezentował kolejne wersje swojego czytnika - mniejsze, lżejsze i szybsze – dążąc do stanu, w którym czytelnik zanurza się w historii opowiedzianej w książce bez wrażenia obcowania z urządzeniem. Dziś Amazon robi kolejny krok: wprowadza Kindle Oasis – ósmą generację Kindle – stworzoną od podstaw dla potrzeb czytelników - całkowicie nowe, niespotykanie smukłe i lekkie urządzenie, wyposażone w obudowę do ładowania zapewniającą wielomiesięczną żywotność baterii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Naprawa telefonu w godzinę. Tylko w nowym Premium Service Plaza firmy Samsung Inne 2016-04-13 14:24 przez Wojtek Konopa

Najnowocześniejszy i największy serwis urządzeń marki Samsung został dziś oficjalnie uruchomiony w Warszawie. Na blisko 500 m² powierzchni zlokalizowanej w kompleksie biurowym Warsaw Spire, użytkownicy i miłośnicy marki Samsung błyskawicznie naprawią swój telefon komórkowy, a przy okazji będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami i technologiami. Wśród wielu udogodnień, jest dostępna  również obsługa osób głuchych za pomocą aplikacji Migam.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Na przełomie maja i czerwca polska premiera MyKronoz ZeRound Gadżety 2016-04-12 09:54 przez Wojtek Konopa

Dobrze mieć wybór. Im większy, tym najczęściej lepiej dla kupującego. Wiedzieć o tym zdaje się MyKronoz, który mocno stawia na różnorodny design swoich zegarków. Jednym z efektów tego podejścia jest ich nowy produkt: ZeRound. Tym razem szwajcarski producent oddaje do rąk użytkowników pierwszy model z okrągłym, kolorowym wyświetlaczem dotykowym TFT. Startowy wygląd interfejsu możemy zmienić na jeden z trzech pozostałych wariantów, w tym na klasyczny cyferblat.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Huawei P9 w przedsprzedaży w Sferis Telefony 2016-04-12 08:39 przez Wojtek Konopa

Najnowszy smartfon chińskiego giganta - Huawei P9 - już trafił do oferty przedsprzedażowej sieci sklepów Sferis. Telefon, dostępny w tytanowej i srebrnej opcji kolorystycznej, sprzedawany jest w dwóch specjalnych zestawach przedsprzedażowych: z kartą pamięci Kingstone o pojemności 128 GB lub ze stalowym Huawei Watch.

Huawei P9

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myPhone 3210 ze starterem Tu Biedronka za 59 zł Telefony 2016-04-12 07:30 przez Wojtek Konopa

myPhone 3210 będzie dostępny wraz z zestawem tuBiedronka od 14 kwietnia w sieci sklepów Biedronka. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuję przydatnych funkcjonalności w niewygórowanej cenie.

myPhone 3210

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Huawei przedstawia TalkBand B3 Gadżety 2016-04-11 13:58 przez Wojtek Konopa

Huawei zaprezentował nowy TalkBand B3. To piękne, eleganckie urządzenie idealnie dopasowuje się do każdego stylu życia. Designerska bransoletka jest jednocześnie przenośną słuchawką Bluetooth i wydajnym akcesorium sportowym.

Huawei TalkBand B3

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polska premiera słuchawek AKG N90Q Gadżety 2016-04-11 10:38 przez Wojtek Konopa

Długo wyczekiwane słuchawki AKG N90Q wreszcie pojawiają się na polskim rynku, a ich oficjalna premiera zaplanowana została na piątek, 15 kwietnia, w sklepie iSpot w warszawskiej Arkadii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa wędzarnia Bradley SMART Smoker z technologią iSmoke Aplikacje, Ciekawostki 2016-04-11 08:47 przez Wojtek Konopa

Technologie jutra zawitały również do takich urządzeń jak grille czy wędzarnie. Już wkrótce będzie można wędzić za pomocą smartfona. Inteligentna cyfrowa wędzarnia Bradley Smoker posiada innowacyjną technologię iSmoke, która pozwala na połączenie z wędzarnią i jej kontrolę w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona wyposażonego w łączność Bluetooth. Nowa automatyczna wędzarnia Bradley Smart Smoker powstała w wyniku wielu lat rozwoju i badań nad istniejącymi wędzarniami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bonus 30% do doładowania usług „na kartę” w sieci Plus Operatorzy 2016-04-08 15:23 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy usług „na kartę” w sieci Plus znów mogą otrzymać bonus za zasilenie swego konta za pośrednictwem kanału internetowego. Tym razem jest to 30% więcej wartości zasilenia od 30 do 99 zł. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Promocja trwa tylko przez dwa dni - 11 i 12 kwietnia br.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pyrkon 2016 z aplikacją Eventory Aplikacje 2016-04-08 09:35 przez Wojtek Konopa

Trzy dni spotkań, gier, prelekcji związanych z fantastyką, siedemnaście bloków tematycznych rozmieszczonych w dziewięciu budynkach i jedno największe wyzwanie – jak uwzględnić wszystko co ważne. Fanom Pyrkonu w tym roku pomoże aplikacja Eventory!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test wodoodporności Samsunga Galaxy S7 Telefony 2016-04-08 09:19 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe niższe ceny na smartfony myPhone Telefony 2016-04-07 09:57 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: 2
Tripsta.pl zdradza najnowsze trendy mobilne i prezentuje zaktualizowaną aplikację na iOS Aplikacje 2016-04-06 14:22 przez Wojtek Konopa

Ile czasu poświęcamy na wyszukiwanie lotów poprzez aplikację mobilną? W jakich godzinach robimy to najchętniej? Tripsta.pl nieustannie analizuje dane dotyczące trendów wśród użytkowników, aby dostosować oferowane narzędzia do ich potrzeb. Najnowszą innowacją firmy jest zaktualizowana aplikacja mobilna, która zapewni wszystkim podróżującym dodatkowe funkcje pomocne podczas planowania podróży.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SMS-y i e-maile XXI wieku Inne 2016-04-06 12:47 przez Wojtek Konopa

Powiadomienia SMS i wiadomości e-mail to stare i nieco zapomniane przez marketerów narzędzia promocji. Wbrew pozorom nie straciły one jednak na wartości. Dlaczego tak jest i jak z ich pomocą skutecznie realizować działania wpisujące się w najnowsze trendy, wyjaśniają eksperci.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myPhone Flip ze starterem Tu Biedronka w cenie 119.00 zł Telefony 2016-04-06 10:39 przez Wojtek Konopa

myPhone Flip z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Całość zaprojektowana została w gustownym stylu, nawiązującym do klasycznych telefonów z klapką.

» więcej
Komentarze: 2
Nowe zasady roamingu międzynarodowego Inne 2016-04-05 14:57 przez Wojtek Konopa

Stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie nowych zasad roamingu międzynarodowego obowiązujących na obszarze Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (UE/EOG). Liczba abonentów operatorów telefonii mobilnej zwiększa się corocznie. Wzrost nasycenia usługami mobilnymi przekłada się bezpośrednio na liczbę użytkowników mających możliwość korzystania z usług roamingowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Porównywanie cen na smartwatchu dzięki aplikacji idealo na Android Wear Aplikacje 2016-04-05 13:56 przez Wojtek Konopa

Oszczędzanie stało się właśnie jeszcze łatwiejsze. Dzięki darmowej aplikacji idealo możecie porównywać ceny jeszcze szybciej i wygodniej także bezpośrednio na smartwatchu. Wystarczy, że podszepniecie swojemu inteligentnemu zegarkowi nazwę szukanego produktu, a on wyświetli wam wiele przydatnych informacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa aplikacja mobilna przygotowana przez redakcję Newsweek Polska Aplikacje 2016-04-05 10:23 przez Wojtek Konopa

„Newsweek wPunkt” to pierwszy na polskim rynku inteligentny przewodnik po wydarzeniach nadchodzącego dnia. Codziennie rano użytkownicy otrzymają około 6-10 unikalnych i dostępnych tylko w aplikacji  tekstów, przygotowanych specjalnie przez redakcję Newsweeka. Publikowane treści pozwolą zacząć dzień od porcji najważniejszych informacji. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
mBank rozwija BLIK. Natychmiastowe przelewy na numer telefonu dostępne Aplikacje, Inne 2016-04-04 18:49 przez Wojtek Konopa

mBank wprowadza do swojej aplikacji mobilnej możliwość realizowania natychmiastowych przelewów na numer telefonu odbiorcy za pośrednictwem systemu BLIK. Klienci mBanku posługujący się aplikacją mobilną i korzystający z BLIKA, będą mogli skorzystać z możliwości natychmiastowego przelewu do drugiej osoby bez konieczności podawania jej numeru rachunku nawet w sytuacji, gdy odbiorca ma rachunek w innym banku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przygotuj się na odparcie cyberataku - wróg może czaić się wszędzie Aplikacje, Inne 2016-04-04 18:01 przez Wojtek Konopa

Większość z nas docenia i korzysta z udogodnień jakimi są smartfony, tablety, laptopy czy Hot Spoty. Co więcej, każdy z nas używa ich w miejscach publicznych korzystając z darmowego WiFi w kawiarniach, na uczelni lub centrach handlowych lub wchodzi na strony, co do których nie ma pewności, że są bezpieczne.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Konkurs ZTE Blade z nagrodami w postaci biletów na koncert Rhianny Inne 2016-04-04 17:23 przez Wojtek Konopa

ZTE Poland, dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych, we współpracy z siecią Play przygotował konkurs, w którym nagrodą główną są bilety na koncert Rihanny w Warszawie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SkyCash z płatnościami za parkowanie w 40 miastach Aplikacje 2016-04-04 17:10 przez Wojtek Konopa

Działająca w ramach SkyCash usługa mobiParking jest już dostępna w 40 polskich miastach. W ostatnich dniach płatności przy użyciu aplikacji uruchomiono w Rzeszowie i Koninie. Rozwiązanie obejmuje swoim zasięgiem ponad 90 proc. wszystkich stref płatnego parkowania w kraju i oferuje funkcję płacenia za faktyczny czas parkowania, z której obecnie korzysta większość użytkowników systemu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Stylowy i poręczny tablet Samsung Galaxy Tab A (2016) Gadżety 2016-04-04 16:09 przez Wojtek Konopa

Firma Samsung prezentuje elegancki i poręczny tablet Galaxy Tab A (2016).  Kompaktowe i superlekkie urządzenie wyróżnia się smukłym i nowoczesnym wzornictwem, oferując wysoką wydajność i funkcjonalność. W połączeniu z przystępną ceną, sprawia to, że jest on idealnym tabletem do codziennego użytku.

Samsung Galaxy Tab A (2016)

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NETGEAR wprowadza pierwszy mobilny router w 11 kategorii LTE - AirCard 810 Gadżety, Internet 2016-04-01 13:50 przez Wojtek Konopa

AirCard 810 to przenośny router od NETGEAR i pierwsze urządzenie w swoim segmencie, które reprezentuje najszybszą obecnie 11 kategorię LTE. Ekstremalna przepustowość tego modelu wynika z zastosowania rewolucyjnego mechanizmu 3-pasmowej agregacji łączy. Rozwiązanie to umożliwia uzyskanie wysokiej prędkości pobierania danych - nawet do 600 Mb/s i właśnie podbija polski rynek. Urządzenie jest dostępne w Polsce, m.in. u jednego z operatorów telefonii komórkowej.

NETGEAR AirCard 810

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Soczewki Leica wkraczają do fotografii smartfonowej Fotografia, Telefony 2016-04-01 08:13 przez Wojtek Konopa

W świecie fotografii soczewki Leica uznawane są za kultowe. Sprawiają, że uchwycony obraz nabiera życia. Obecnie momenty, które warte są sfotografowania, najczęściej uwieczniamy smartfonem. Dlatego firma Huawei nawiązała współpracę z uznaną przez fotografów marką. Celem jest  stworzenie pierwszego urządzenia mobilnego, wykorzystującego obiektywy Leica.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum