Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa wędzarnia Bradley SMART Smoker z technologią iSmoke

Aplikacje, Ciekawostki 2016-04-11 08:47

Technologie jutra zawitały również do takich urządzeń jak grille czy wędzarnie. Już wkrótce będzie można wędzić za pomocą smartfona. Inteligentna cyfrowa wędzarnia Bradley Smoker posiada innowacyjną technologię iSmoke, która pozwala na połączenie z wędzarnią i jej kontrolę w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona wyposażonego w łączność Bluetooth. Nowa automatyczna wędzarnia Bradley Smart Smoker powstała w wyniku wielu lat rozwoju i badań nad istniejącymi wędzarniami.

Pomysł na Smart wędzarnie wziął się z dążenia do osiągnięcia najsmaczniejszych wędzonych pokarmów za każdym razem. Mając kontrolę nad każdym szczególe procesu wędzenia żywności wędzarnie Bradley Smoker pozwalają entuzjastom dobrego smaku uzyskiwać doskonałe rezultaty za każdym razem i bez większych kłopotów.

Bradley Smoker już od wielu lat pokazuje, że kluczem do dobrego wędzenia jest kontrola dymu i ciepła. Najlepszy wędzony smak pochodzi z przygotowywania żywności powoli i w niskiej temperaturze. Bradley Smoker dodał do tego jeszcze kontrolę ciepła i dymu. Pozwala to użytkownikom wędzarni Bradley odpocząć lub przygotować resztę posiłku bez konieczności ręcznego regulowania wędzarni lub dodawania drewna do wędzenia aby utrzymać stałe dymienie.

Wszystkie wędzarnie Bradley posiadają innowacyjny system automatycznego podawania brykietów, który podaje go w regularnych odstępach czasu. Dzięki temu mamy pewność że brykiet spala się czyściej dzięki czemu uzyskiwany jest wspaniały degustacyjny wędzony smak. Dwa oddzielne elementy grzewcze zastosowane w wędzarniach Bradley Smoker pozwalają przygotowywać potrawy tak jak lubimy, niezależnie od siebie.

Nowa inteligenta wędzarnia Bradley SMART Smoker pozwala kontrolować ustawienia wędzarni z przyjaznego użytkownikowi panelu dotykowego umieszczonego na froncie wędzarni lub smartfona/tabletu wyposażonego w łączność Bluetooth. Ustawienia są wyświetlane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziemy wiedzieć kiedy nasza potrawa jest gotowa.

Kolejnym ulepszeniem w wędzarni Bradley SMART Smoker jest jej większa pojemność, pozwalająca pomieścić nawet 10 półek. Dwa wymienne czujniki temperatury oznaczone kolorami pozwalają mierzyć jednocześnie temperaturę w różnych obszarach wędzarni.

Przez ponad 30 lat wędzarnie Bradley Smoker znane były na całym świecie z prostej obsługi i doskonałego wędzonego smaku przygotowywanej w nich żywności. Wędzenie potraw to esencja „slow-food”. Poświęcenie czasu aby móc podzielić się wyjątkowym domowym posiłkiem.

Źródło: Bradley Smoker
 

Wojtek Konopa, wyświetlono 2283 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum